Оцінка для МСФЗ в Україні - які зміни з'явилися в 2020 році

Оцінка для МСФЗ в Україні - які зміни з'явилися в 2020 році
Оцінка для МСФЗ в Україні - які зміни з'явилися в 2020 році
Ми пропонуємо
Онлайн консультант 24/7
Аналіз та підготовка документів
Онлайн чат з консультантом
Безпечна та зручна оплата

Міжнародні стандарти на даний момент є основними для оцінювання майна компанії. Все тому, що дані норми діють по всьому світу, і Україна вирішила впустити їх в своє законодавство. Діють такі стандарти майже у всіх країнах, і тепер наша держава не виняток. 

Але для того, щоб відповідати міжнародним вимогам, потрібно привести всю документацію до єдиного зразка, ніж зараз і стало займатися уряд. Звіти в Україні стали прийматися тільки в форматі МСФЗ, тому попит на послуги співробітників, які розбираються в системі, зростає з великою швидкістю. Послуги з оцінки проводяться тільки кваліфіковані спеціалісти, тому ціни на дану операцію будуть підніматися ще не один рік.

Коли МСФЗ став застосовуватися у всіх в фірмах країни, інвестиції з боку інших держав стали приходити в компанії з великою швидкістю, акціонери просто починають «нападати» на великі підприємства. Тепер, завдяки переходу до підзвітності МСФЗ, ресурси і фонди взяли на себе більш результативне управління, ніж раніше. Щоб перейти на стандарти міжнародного плану, потрібно провести оцінку коштів фірми.

З метою спрощення переходу в Україні був створений спеціальний комітет МСФЗ, який приводити до єдиного статусу фінансові звіти компанії і стежить за правильністю даної операції, особливо якщо фірма виходить на міжнародний рівень і працює з багатьма компаніями світу. 

Після того як звітність стала складатися з урахуванням стандартів міжнародного характеру, став помітний приріст капіталу в бізнес-проекти, іноземці стали вкладати свої кошти в бізнес-компанії України. 

МСФЗ - це той самий прохід в світ фінансів загального характеру, який дозволяє вийти організаціям на міжнародну арену. Тепер взаємодія між компаніями, які знаходяться в різних частинах світу, налагоджено і перейшло на новий рівень.

Що потрібно зробити компанії для переходу на МСФЗ та які критерії потрібно використовувати для оцінки

  1. Ухвалення звіту з фінансів відповідно до міжнародних стандартів в перший раз. Потрібно відобразити в документі всю вартість активів компанії, звіти повинні бути складені відповідно до норм МСФЗ, для цього положення фінансової компанії потрібно визначити досить точно. Оцінювати потрібно всі засоби, які є на рахунку фірми, а також фонди, активи нематеріальні, об'єкти, ще не побудовані, якщо вони числяться за компанією. Тепер став не так вже й важливий розмір підприємств - маленький він, або ми маємо справу з цілою корпорацією. Під стандарти повинні підходити все.
  2. Об'єднання бізнесів. Для правильного виявлення ціни компанії на балансі набувача потрібно повністю прорахувати вартість всіх активів: як матеріальних, так і нематеріальних.
  3. Знецінення активів. Когда проводится оценка, то сразу можно выявить ценность активов или полностью просчитать обесценивание всей компании во время кризиса.
  4. Основні засоби. Стандарти вимагають проводити повну оцінку фондів компанії і робити це потрібно щороку. Причому запрошувати для цього варто фахівця з боку, а не місцевого бухгалтера.
  5. Активи нематеріального плану. МСФЗ вимагає також повну їх оцінку, причому робити це потрібно регулярно і відображати в звітах.
  6. Інструменти фінансів. Оцінці піддаються вкладення компанії і їх повний опис в паперах для звіту.
  7. Нерухомість для інвестиції. МСФЗ щороку вимагає надавати документальну переоцінку майна, яке інвестується і застосовується для цієї мети.

Наймайте тільки перевірених і кваліфікованих фахівців, що мають великий досвід в складанні документів за міжнародними стандартами. Перевіряйте сертифікати їх спеціальності, щоб не витратити великі суми даремно і не отримати неправильно складені звіти.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми -

проконсультуйтесь у фахівця зараз.

Задати питання

Як ми працюємо
Поставте
питання
1

Ваше запитання отримають всі консультанти В2В

Встановіть свою
ціну
2

Ви, як замовник, самостійно встановлюєте вартість консультації

Оплатіть
3

Будь-яким зручним чином - Visa, MasterCard, Privat24, через банк

Отримайте
консультацію
4

В стислі терміни від 2 годин на офіційному бланку В2В

Податки, збори, внески
Висновки та рекомендації по компаніям КІК для професіоналів - що вже сьогодні потрібно знати бенефіціару, директору і особливо бухгалтеру
 Якщо у вас є інвестиції за кордоном або юрособа - нерезидент перебуває під вашим контролем – це означає, що у вас може бути КІК (контро...
18.06.2020 15:35 584
Відповів
Сергій Гонтаровський
Рейтинг: 8350
Облік по Міжнародним стандартам фінансової звітності (МСФЗ)
Видача безвідсоткового кредиту - як дисконтувати суму за МСФЗ 9
видали співробітнику безвідсоткову розстрочку на 300 000 тис грн на 24 місяці. Платіж щомісячний 16100 (по договору мінімум 12000). Договір мрже бу...
31.10.2019 14:52 913
Відповів
Ярослав Заливчий
Рейтинг: 1610
Бухгалтерський облік
поєднання вимог МСФЗ та податкового обліку обєктів, які не відповідають критеріям визнання активу
Державне підприємство перейшло на застосування МСФЗ. На дату переходу в обліку визначені активи, які не відповідають критеріям визнання активу за в...
23.08.2019 08:25 1625
Відповів
Сергій Гонтаровський
Рейтинг: 8350
Наші відгуки

дякую, мова йде про айді карту тимчасову на сезон до 6 місяців яку мають надати разом із страховкою

Володимир , 11.06.2020 12:26

Дякую за корисну, змістовну відповідь!

Альона , 18.08.2020 09:01

Спасибо, что ничем не помогли. Бесполезная совершенно оказалась консультация. Отняли только время...

Ирина , 23.08.2020 15:35

Дякую за допомогу

Юлія , 02.01.2020 17:15

Відповідь чітка та зрозуміла і дуже корисна. Надана одразу. Щиро дякую за професіоналізм та відп...

Andrij , 10.08.2020 20:54

Четко ,внятно ,понятно , хоть и жаль что закон далеко не на нашей стороне ... Спасибо большое

Виталий , 01.07.2020 00:36

спасибо, все мои вопросы решены

Сергей , 20.04.2020 22:46

Спасибо Вам большое за развернутый ответ) Если что буду к Вам обращаться еще)))

Игорь , 24.11.2019 17:52

Большое спасибо, оперативно проконсультировали, стал понятен алгоритм действий.

Дмитрий , 04.07.2020 12:14

Дякую за оперативну відповідь! Я з'ясувала те, що мене цікавило. На цьому сервісі працюють пр...

Марія , 14.09.2019 20:00
Наші переваги
Дипломовані спеціалісти
Працюємо цілодобово
Персональний кабінет
Конфіденційність
88 321

Вирiшених питань

Задати питання

Часті запитання