Оцінка для МСФЗ в Україні - які зміни з'явилися в 2020 році

Оцінка для МСФЗ в Україні - які зміни з'явилися в 2020 році
Оцінка для МСФЗ в Україні - які зміни з'явилися в 2020 році
Ми пропонуємо
Онлайн консультант 24/7
Аналіз та підготовка документів
Онлайн чат з консультантом
Безпечна та зручна оплата

Міжнародні стандарти на даний момент є основними для оцінювання майна компанії. Все тому, що дані норми діють по всьому світу, і Україна вирішила впустити їх в своє законодавство. Діють такі стандарти майже у всіх країнах, і тепер наша держава не виняток. 

Але для того, щоб відповідати міжнародним вимогам, потрібно привести всю документацію до єдиного зразка, ніж зараз і стало займатися уряд. Звіти в Україні стали прийматися тільки в форматі МСФЗ, тому попит на послуги співробітників, які розбираються в системі, зростає з великою швидкістю. Послуги з оцінки проводяться тільки кваліфіковані спеціалісти, тому ціни на дану операцію будуть підніматися ще не один рік.

Коли МСФЗ став застосовуватися у всіх в фірмах країни, інвестиції з боку інших держав стали приходити в компанії з великою швидкістю, акціонери просто починають «нападати» на великі підприємства. Тепер, завдяки переходу до підзвітності МСФЗ, ресурси і фонди взяли на себе більш результативне управління, ніж раніше. Щоб перейти на стандарти міжнародного плану, потрібно провести оцінку коштів фірми.

З метою спрощення переходу в Україні був створений спеціальний комітет МСФЗ, який приводити до єдиного статусу фінансові звіти компанії і стежить за правильністю даної операції, особливо якщо фірма виходить на міжнародний рівень і працює з багатьма компаніями світу. 

Після того як звітність стала складатися з урахуванням стандартів міжнародного характеру, став помітний приріст капіталу в бізнес-проекти, іноземці стали вкладати свої кошти в бізнес-компанії України. 

МСФЗ - це той самий прохід в світ фінансів загального характеру, який дозволяє вийти організаціям на міжнародну арену. Тепер взаємодія між компаніями, які знаходяться в різних частинах світу, налагоджено і перейшло на новий рівень.

Що потрібно зробити компанії для переходу на МСФЗ та які критерії потрібно використовувати для оцінки

  1. Ухвалення звіту з фінансів відповідно до міжнародних стандартів в перший раз. Потрібно відобразити в документі всю вартість активів компанії, звіти повинні бути складені відповідно до норм МСФЗ, для цього положення фінансової компанії потрібно визначити досить точно. Оцінювати потрібно всі засоби, які є на рахунку фірми, а також фонди, активи нематеріальні, об'єкти, ще не побудовані, якщо вони числяться за компанією. Тепер став не так вже й важливий розмір підприємств - маленький він, або ми маємо справу з цілою корпорацією. Під стандарти повинні підходити все.
  2. Об'єднання бізнесів. Для правильного виявлення ціни компанії на балансі набувача потрібно повністю прорахувати вартість всіх активів: як матеріальних, так і нематеріальних.
  3. Знецінення активів. Когда проводится оценка, то сразу можно выявить ценность активов или полностью просчитать обесценивание всей компании во время кризиса.
  4. Основні засоби. Стандарти вимагають проводити повну оцінку фондів компанії і робити це потрібно щороку. Причому запрошувати для цього варто фахівця з боку, а не місцевого бухгалтера.
  5. Активи нематеріального плану. МСФЗ вимагає також повну їх оцінку, причому робити це потрібно регулярно і відображати в звітах.
  6. Інструменти фінансів. Оцінці піддаються вкладення компанії і їх повний опис в паперах для звіту.
  7. Нерухомість для інвестиції. МСФЗ щороку вимагає надавати документальну переоцінку майна, яке інвестується і застосовується для цієї мети.

Наймайте тільки перевірених і кваліфікованих фахівців, що мають великий досвід в складанні документів за міжнародними стандартами. Перевіряйте сертифікати їх спеціальності, щоб не витратити великі суми даремно і не отримати неправильно складені звіти.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми -

проконсультуйтесь у фахівця зараз.

Задати питання

Як ми працюємо
Поставте
питання
1

Ваше запитання отримають всі консультанти В2В

Встановіть свою
ціну
2

Ви, як замовник, самостійно встановлюєте вартість консультації

Оплатіть
3

Будь-яким зручним чином - Visa, MasterCard, Privat24, через банк

Отримайте
консультацію
4

В стислі терміни від 2 годин на офіційному бланку В2В

Податки, збори, внески
Висновки та рекомендації по компаніям КІК для професіоналів - що вже сьогодні потрібно знати бенефіціару, директору і особливо бухгалтеру
 Якщо у вас є інвестиції за кордоном або юрособа - нерезидент перебуває під вашим контролем – це означає, що у вас може бути КІК (контро...
18.06.2020 15:35 880
Відповів
Сергій Гонтаровський
Рейтинг: 10750
Облік по Міжнародним стандартам фінансової звітності (МСФЗ)
Видача безвідсоткового кредиту - як дисконтувати суму за МСФЗ 9
видали співробітнику безвідсоткову розстрочку на 300 000 тис грн на 24 місяці. Платіж щомісячний 16100 (по договору мінімум 12000). Договір мрже бу...
31.10.2019 14:52 1087
Відповів
Ярослав Заливчий
Рейтинг: 1610
Бухгалтерський облік
поєднання вимог МСФЗ та податкового обліку обєктів, які не відповідають критеріям визнання активу
Державне підприємство перейшло на застосування МСФЗ. На дату переходу в обліку визначені активи, які не відповідають критеріям визнання активу за в...
23.08.2019 08:25 1882
Відповів
Сергій Гонтаровський
Рейтинг: 10750
Наші відгуки

Спасибо за такой расширенный ответ! Можно еще дополнение к вопросу? В тех месяцах, в которых не...

Михаил Б , 04.07.2019 15:20

Просто потрясающе, спасибо за детальный обзор, точные и понятные ответы! Буду рада в дальнейшем п...

Илона , 18.02.2021 20:16

Шановна пані Марина! Ваші консультації завжди професійні та кваліфіковані! Щиро вдячні за консуль...

Людмила , 03.02.2021 11:39

Спасибо за ответ.

Сергей , 14.02.2020 09:16

Спасибо за консультацию. Все чётко и доступно. Теперь мне главное доказать свою правоту.

Александр , 28.07.2019 23:09

Швидко та оперативно була надана обширна відповідь. За що, дуже вдячинй Миколі Ляху!!!

Стас , 04.11.2019 00:24

Допомогло

Виталий , 25.07.2020 11:09

Дякую! Швидко, та змістовно! Зі святом! Всього найкращого!

Виктория , 19.12.2019 10:43

Велике Дякую! Звернуся до Марини ще, якщо буде потрібно

Ксения Шульга , 10.08.2020 22:17

Спасибо

Любовь , 14.12.2019 21:17
Наші переваги
Дипломовані спеціалісти
Працюємо цілодобово
Персональний кабінет
Конфіденційність
88 321

Вирiшених питань

Задати питання

Часті запитання