Двойное гражданство 1








Добрый день, проконсультируйте пожалуйста по следующему вопросу.


Я последние 20 лет работаю зарубежом и имею гражданство другой страны. Я знаю, что по закону двойное гражданство Украиной не разрешено, но меня официально никогда не лишали украинского гражданства. Во внутренний украинский паспорт в 45 лет я не вклеила новую фотографию. Можно ли заплатив штраф, сделать это сейчас, спустя 8 лет. Как это сделать ?


















07.05.2019 11:19 2135

Консультація виконавця

Наталія Васільєва
Адвокат
У сервісі: 5 років
3 відгука (3 +) (0 -)
Консультацій: 11

Після досягнення 25-ти або 45-ти років є лише один місяць для звернення за вклеюванням фото. Впродовж цього місяця паспорт ще залишається дійсним.  За несвоєчасну заміну, а точніше за проживання без паспорту, передбачений штраф від 17 до 51 гривні.  Тобто на сьогоднішній день ваш паспорт недійсний. З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».l Вам потрібно звернутись до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання або  до центру надання адміністративних послуг за вашим місцем реєстрації в Україні сплатити штраф та отримати вже ID картку, оскільки на сьогоднішній день старий паперовий паспорт зразку 1994 року, який недійсний чи втрачений підлягає заміні на ID картку.

У разі, коли особа не має місця проживання, за адресою якої вона може бути зареєстрована, та з певних причин не може або не бажає отримувати статус бездомної особи, або знята з реєстрації місця проживання, слід звернутися до територіального підрозділу ДМС України, центру надання адміністративних послуг, центру обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ» за останнім зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання.

Тільки до територіального підрозділу ДМС:

  • повернення на проживання в Україну особи, яка постійно проживала за кордоном;
  • оформлення паспорта особі, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджується медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я, оформленим в установленому порядку, якщо така особа не отримувала паспорта, оформленого із застосуванням засобів Реєстру;
  • відбування особою покарання в установах виконання покарань або перебування на тривалому стаціонарному лікуванні в закладах МОЗ закритого типу.

Для обміну паспорта заявник подає такі документи:

  1. заява (заповнюється на місці)
  2. паспорт, що підлягає обміну;
  3. документи, що підтверджують сплату адміністративного збору;
  4. одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування із застосуванням засобів Реєстру.Також візьміть і закордонний паспорт, оскільки в заяві зазначаються прізвище та ім'я на англ мові.

Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення протягом 20 робочих днів становить  279,00 грн., Загальна вартість адміністративного збору у разі термінового (протягом 10 робочих днів) оформлення становить  366,00 грн

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram