Что конкретно должно быть написано в записи об отсрочке в военном билете?

В военкомате выдали отсрочку от призыва и справку для пересечения границы для выезда на обучение, но на границе забраковали отсрочку, сказав что она недействительна, т.к. не указан период отсрочки.
Текст отсрочки, который выдали, такой:
хх.хх.2022 року Д-ким РТЦК та СП надано відстрочку від призову згідно з абз. 2 ч.3 ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію". (Печать, подпись.)
Вопрос, какой текст должна содержать запись об отсрочке, чтобы она была действительна с т.зр. пограничника на пропускногм пункте?

15.08.2022 14:19 947

Консультация исполнителя

Андрей Карпенко
Адвокат Київ
На портале: 3 года
168 отзывов (167 +) (1 -)
Консультации: 906

ШТАМП ТЦКСП З РЕЄСТРАЦІЙНИМ НОМЕРОМ ТА ЧИСЛОМ

ДОВІДКА

для виїзда за кордон здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти

НАДАНА _________ПІБ____________________________, _________р.н.

ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВИЙДОКУМЕНТ ____________________________________________,

в тому що згідно з абз. 2 ч.3 ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію" має право на відстрочку від військової служби під час мобілізації з _______________року по  ________________року.

Заперечень проти виїзду __________ПІБ__________ за кордон на навчання не маю.

Начальник ТЦКСП 

Підпис

Печатка

В РАЗІ ВІДМОВИ В ПЕРЕТИНІ КОРДОНУ, ТАКЕ РІШЕННЯ ТРЕБА ОСКАРЖУВАТИ.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про прикордонний контроль

Стаття 3. Правовi засади здiйснення прикордонного контролю

1. Пiд час прикордонного контролю посадовi та службовi особи Державної прикордонної служби України здiйснюють свої повноваження в межах, передбачених Конституцiєю України, цим Законом, Законом України "Про Державну прикордонну службу України", iншими актами законодавства України, а також мiжнародними договорами України.

Якщо мiжнародним договором, згоду на обов'язковiсть якого надано Верховною Радою України, встановлено iншi правила, нiж тi, що встановленi цим Законом, то застосовуються правила мiжнародного договору.

Стаття 14. Порядок вiдмови у перетинаннi державного кордону iноземцям, особам без громадянства та громадянам України

1. Iноземцю або особi без громадянства, якi не вiдповiдають однiй чи кiльком умовам перетинання державного кордону на в'їзд в Україну або на виїзд з України, зазначеним у частинах першiй, третiй статтi 8 цього Закону, а також громадянину України, якому вiдмовлено у пропуску через державний кордон при виїздi з України у зв'язку з вiдсутнiстю документiв, необхiдних для в'їзду до держави прямування, транзиту, в передбачених законодавством випадках або у зв'язку з наявнiстю однiєї з пiдстав для тимчасового обмеження його у правi виїзду за кордон, визначених статтею 6 Закону України "Про порядок виїзду з України i в'їзду в Україну громадян України", вiдмовляється у перетинаннi державного кордону лише за обґрунтованим рiшенням уповноваженої службової особи пiдроздiлу охорони державного кордону iз зазначенням причин вiдмови. Уповноважена службова особа пiдроздiлу охорони державного кордону про прийняте рiшення доповiдає начальнику органу охорони державного кордону. Таке рiшення набирає чинностi невiдкладно. Рiшення про вiдмову у перетинаннi державного кордону оформляється у двох примiрниках. Один примiрник рiшення про вiдмову у перетинаннi державного кордону видається особi, яка пiдтверджує своїм пiдписом на кожному примiрнику факт отримання такого рiшення. У разi вiдмови особи пiдписати рiшення про це складається акт.

2. Форма рiшення про вiдмову у перетинаннi державного кордону встановлюється спецiально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у справах охорони державного кордону.

3. Особа, якiй вiдмовлено у перетинаннi державного кордону, має право оскаржити вiдповiдне рiшення згiдно iз Законом України "Про звернення громадян" або до суду. Оскарження зазначеного рiшення не зупиняє його дiї. Оскаржене рiшення може бути скасовано чи змiнено начальником органу охорони державного кордону або скасовано та визнано нечинним судом.

ПЕРВОНАЧАЛЬНО (ПОСЛЕ ОТКАЗА) ОБРАЩАЙТЕСЬ К НАЧАЛЬНИКУ ПОГРАНЛТРЯДА, А ПОСЛЕ ЕГО ОТКАЗА ИДИТЕ В СУД.

ЗРАЗОК ОСКАРЖЕННЯ

НАЧАЛЬНИКУ __ ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ

Державної прикордонної служби України

від___

(П.І.Б., громадянство, дата народження,

реквізити паспортного документу)

___

___

___

___

___

(адреса проживання)

Заява

Прошу Вас скасувати рішення від ___.___.2022 року про відмову мені в перетині державного кордону.

Прошу Вас надати інформацію про можливе існування відносно мене тимчасового обмеження на право виїзду за межі України.

Додаток на ___ аркушах.

1. ___

(ксерокопія документа, який посвідчує особу)

2.

___ ___

(дата) (підпис)

Хххх

Статьей 55 Конституции Украины каждому предоставляется право на обжалование решений, действий либо бездеятельности органов государственной власти. Рассмотрение дел об обжаловании незаконных решений осуществляется по правилам, установленным Кодексом административного судопроизводства Украины (КАСУ).

При зверненні до адміністративного суду краще скористатися послугами адвоката на місці.

Відмова в перетині кордону територіально підсудна суду, який знаходиться там, де пункт пропуску.

Якщо подобається, тисни кнопку