Добрий день.
За неоновлення даних встановлено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 17000 до 25500 грн. Але один тільки факт неоновлення даних ще не означає, що Ви повинні сплатити штраф: для початку, ТЦК повинні винести постанову про накладення штрафу, і при цьому "вкластися" в тримісячний строк з моменту вчинення правопорушення. Отже, якщо до 17 жовтня ТЦК не винесе постанову, то і штрафу не буде.
Якщо ж постанова буде винесена вчасно, і Ви не сплатите штраф, то матеріали справи будуть передані до Державної виконавчої служби (ДВС), яка в свою чергу відкриє виконавче провадження. При цьому можуть бути заблоковані ваші картки, а якщо працюєте офіційно, то будуть стягувати по 20% з зарплати.
При відкритті виконавчого провадження Ви автоматично потрапляєте в єдиний реєстр боржників. Перебування в цьому реєстрі означає фактичний арешт вашого майна, адже жоден нотаріус не зареєструє угоду (договір дарування, договір купівлі-продажу). Це навіть без винесення постанови про арешт майна.
Щодо відчуження вашої частки в квартирі: теоретично це можливо, але на практиці потрібно виконати дуже багато умов. По-перше, ваш борг повинен перевищувати 20 мінімальних зарплат, що на сьогодні становить 160тис.грн. По-друге, заборонено відчужувати єдине житло боржника. Тобто якщо Ви проживаєте і прописані в цій квартирі, в якій володієте часткою, і більше немає іншого житла, то відчуження заборонене.
Якщо щось незрозуміло або залишилися питання- пишіть на пошту ddmitr@ukr.net або телефонуйте 0505459070
З повагою, Дмитро Дончак.
Отличный юрист, консультацией доволен.