Уряд вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України у разі введення надзвичайного або воєнного стану.
Зазначеними змінами знято обмеження щодо кількості виїздів за кордон для осіб з інвалідністю та осіб, що їх супроводжували.
Посилання https://www.kmu.gov.ua/news/uriad-vnis-zminy-do-pravyl-peretynannia-derzhavnoho-kordonu-hromadianamy-ukrainy-u-razi-vvedennia-nadzvychainoho-abo-voiennoho-stanu
Чи це рішення прийняте остаточно? Чи є якісь приблизні терміни коли буде опубліковано оновлення офіційно? Чи я правильно розумію що має бути опублікована зміна до постанови "Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України" ? https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
Які терміни такої публікації?
Дякую.
Вітаю!
Державній реєстрації підлягають нормативно-правові акти будь-якого виду незалежно від строку їх дії (постійні чи обмежені певним часом) та характеру відомостей, що в них містяться, у тому числі з грифами обмеження доступу до документа («Для службового користування», «Таємно», «Цілком таємно», «Особливої важливості»), а також прийняті в порядку експерименту, якщо в них є одна або більше норм (правил поведінки), що:
Нормативно-правові акти подаються на державну реєстрацію суб’єктами нормотворення .
Нормативно-правові акти подаються на державну реєстрацію суб’єктами нормотворення .
нормативно-правового акта в Міністерстві юстиції України
(необхідність проведення аналізу нормативно-правового акта із залученням експертів, вивчення значної кількості актів законодавства тощо) директором Департаменту, . У цьому разі працівник Управління, який проводить правову експертизу нормативно-правового акта (далі - виконавець), готує доповідну записку за підписом начальника Управління, яка подається на погодження директору Департаменту.
У разі продовження строку проведення державної реєстрації нормативно-правового акта про це повідомляється суб'єкт нормотворення.
ОТЖЕ СТРОК ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПО ЦИМ ЗМІНАМ 30 ДІБ.