Добрий день! Відповідно до ч. 1 ст. 764 ЦКУ, Якщо наймач продовжує користуватися майном після закінчення строку договору найму, то, за відсутності заперечень наймодавця протягом одного місяця, договір вважається поновленим на строк, який був раніше встановлений договором.
Відповідно, договір між вами є чинним.
відповідно до ч. 1,2 ст. 776 ЦКУ,
1. Поточний ремонт речі, переданої у найм, провадиться наймачем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором або законом.
2. Капітальний ремонт речі, переданої у найм, провадиться наймодавцем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором або законом.
Капітальний ремонт провадиться у строк, встановлений договором. Якщо строк не встановлений договором або ремонт викликаний невідкладною потребою, капітальний ремонт має бути проведений у розумний строк.
Ремонт стін (штукатурка, шпалери і т.д) є поточним ремонтом, тому його дійсно повинні робити саме Ви. І у цій частині орендодавець має право вимагати оплати таких робіт. Ремонт покірівлі може бути як поточним, так і капітальними якщо мова йде про капітальний ремонт - Ви вправі вимагати зменшення орендної плати за період коли не могли повноцінно користуватись приміщенням.
щодо води та тарифу для бізнеса - це є підставою для визнання договору недійсним, якщо Вас ввели в оману щодо його суттєвих умов, але Ви протягом більш ніж року погоджувались сплачувати комунальні платежі за такими умовами. Більш того, цілком логічно що у гаражі нема питної води, а є тільки технічна, це випливає зі звичайного функціонального призначення гаражу. Тому великих перспектив у цьому спорі я не вбачаю.