Податок на прибуток

З початку року ТОВ перебуває на обліку в новій податковій. Декларацію з податку на прибуток за минулий рік подано в нову податкову. Як діяти в такій ситуації, адже правильно було подати декларацію за місцем обліку минулого року і в яку тепер платити податок на прибуток?
05.03.2025 14:49 81

Консультация исполнителя

Андрій Топчій
Юрист
На портале: 1 год
74 отзывы (71 +) (3 -)
Консультации: 344
Топ 3 специализации:
  • Сімейне право
  • Спадкове право
  • Військове право

Добрий день! Відповідно до ст. 45.2.Подакового Кодексу України, Податковою адресою юридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) є місцезнаходження такої юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Відповідно до п. 10.13 розд. Х Порядку №1588 платник податків має сплачувати за попереднім місцезнаходженням податки і збори, які розподіляються між державним та місцевими бюджетами, та місцеві податки і збори, після взяття на облік у контролюючому органі за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) обліковується до кінця бюджетного періоду (календарного року) в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) із відповідною ознакою.

У даному випадку, бюджетний період вже завершився і наразі Ви маєте всі взаємовідносини тільки вже з новою податковою. Тому, нема сенсу переподавати декларацію у стару податкову, і просто Ви маєте сплатити податок на прибуток в податкову за новою адресою. 

Якщо подобається, тисни кнопку
Не нашли ответа на свой вопрос? Тогда задайте платный или бесплатный вопрос
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram