В звіті КОРО допускала помилки протягом декількох місяців. Суму яка не оподатковується (яка тільки повинна бути в колонці 3 "загальна сума") писала ще в 4 колонку "за ставкою податку на додану вартість". Але саму суму податку в 6 колонку не записувала. В результаті загальна сума 3-ї дорівнювала сумі 4-ї колонки (а повинна бути різниця).Сума ПДВ колонка 6 була правильною. Підкажіть,будь ласка, наслідки таких помилок.
Якщо помилка заключається тільки в тому, що переплутали колонки, то це не підстава для штрафу. Точніше, ДПС може нарахувати штраф і виставити ППР, але суди скасовують такі ППР, бо технічна помилка, допущена при заповненні КОРО, не може бути підставою для накладення штрафу. ДПС має право штрафувати за неправильне ведення КОРО тільки в двох випадках: 1) невірно запрограмований РРО став причиною неправильного ведення КОРО (це точно не Ваш випадок); 2) внаслідок цього відбулося неоприбутковування (несвоєчасне або неповне оприбутковування) готівки - штраф буде в розмірі в 5 раз більше за неоприбутковану суму. Або якщо на підставі невірно заповненої КОРО відбулося неправильне подання звітності.
В будь- якому разі, Вам необхідно виправити помилки. Для цього зіпсовані аркуші КОРО та такі, на яких зроблено більше 5 виправлень, слід перекреслити по діагоналі з обох боків, зробити на них напис «Анульовано», проставити дату анулювання, засвідчити підписом відповідальної особи. Усі дані з анульованого аркуша переносяться на новий аркуш КОРО, номер якого проставляється на анульованому аркуші.
Якщо виникнуть складнощі, або щось незрозуміло, пишіть мені на пошту [email protected], я допоможу. З повагою, Дмитро Дончак.
Дуже, дякую, вам! все зрозуміла.