Доброго дня. Підкажіть будь ласка, ми зараз працюємо в Польщі, наш роботодавець повинен нам зробити документи для оформлення трудової візи до Німеччини на один рік. Ви можете будь ласка подивитися данний перелік документів та відповісти, чи дійсно цей перелік дає нам змогу поїхати працювати в Німеччині . Документи які будуть-
Мельдунек (прописка)
Песель (налоговый номер)
EKUZ (мед. страховка)
CFR-1 - (сертификат о налоговой резиденции)
Регистрация в ZOLL
+ Приглашение от работодателя в Германии.
Також ще одне питання, нам пропонують інші варіанти для роботи в Німеччині , але на менший період :
1. Маємо змогу поїхати до Німеччини через агенцію в Польщі , яка нам зробить листи відрядження А1 до Німеччини на 3 місяці , які можно буду подовжити по їх закінченню ще додатково на три місяці вже на місці роботи .
2. Є змога зробити візу вандер єльст та також поїхати на 3-6 місяців .
Наскільки законно на данний час перебувати у Німеччині за таких умов ? Та наскільки законо подовжувати термін данних документів вже на місці ?
Доброго дня. За результатами розгляду та опрацювання Ваших питань повідомляю наступне.
Орієнтовний перелік документів, які будуть Вам необхідні для оформлення робочої візи терміном до 1 року з метою працевлаштування в Німеччині, виглядає наступним чином:
Це лише загальний та орієнтовний пакет документів для оформлення німецької робочої візи, оскільки вимоги до переліку документів можуть відрізнятися в залежності від сфери трудової діяльності (вимоги рівня володіння німецькою мовою та вимоги до диплома про освіту).
Важливо врахувати, що оформлення німецької робочої візи займе у Вас більше часу та може вдатися надскладним процесом. Тому розглянемо альтернативні варіанти виїзду до Німеччини на умовах легального працевлаштування та перебування, які були Вам запропоновані роботодавцем Польщі. Загалом, послідовність кроків для легального працевлаштування в Німеччині через польську візу шляхом отримання відрядного листа А1 виглядає так:
Термін такої роботи дійсно обмежений законодавством і становить лише 3 місяці на півріччя. Однак у власників Воєводської візи є можливість збільшити перебування в Німеччині вдвічі. Для цього працівник повинен покинути Німеччину не пізніше ніж через три місяці від початку робіт, отримати у польського роботодавця нові документи про відрядження, нову візу Ван Дер Елста і повернутися до Німеччини для продовження робіт.
Також Закон говорить, що для відрядження від польської фірми в Німеччину працівник повинен відпрацювати на підприємстві мінімум рік. Але поряд з тим, на практиці є випадки, що дані терміни ніхто не перевіряє і можна їхати вже через місяць.
Отже, зазначений Вами перелік документів більше схожий на оформлення та отримання відрядного листа А1 через польську фірму для подальшого працевлаштування у Німеччині, аніж на оформлення робочої німецької візи строком на 1 рік. Крім того, продовжувати термін даних документів без виїзду, у Німеччині, на жаль, Ви не зможете.
Сподіваюсь надана консультація Вам допоможе та буде корисною.
В разі виникнення у Вас додаткових питань, звертайтесь на ел. адресу: [email protected]. Додаткова консультація надається БЕЗКОШТОВНО.
Будьте здорові!
Хай щастить!