Про сервіс

Онлайн сервіс B2B - це Всеукраїнський онлайн сервіс консультацій із законодавства призначений для отримання оперативних консультацій в онлайн режимі на будь-які запитання щодо законодавства (оподаткування, бухгалтерського обліку, трудового законодавства, господарського, митного, кримінального права, житлового, спадкове законодавства, тощо). 

ОНЛАЙН СЕРВІС B2B - ЦЕ ВІДКРИТИЙ ІНТЕРНЕТ РЕСУРС НА БАЗІ НІМЕЦЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН СЕРВІСУ В2В

1. Онлайн сервіс повністю автоматизований та не передбачає ручного втручання;

2. Реєстрація консультантів і замовників безкоштовна;

3. Запити на консультації розміщуються безкоштовно і тільки з кожної платної консультації сервіс отримує 10 гривень;

4. Висока якість консультацій досягається за рахунок:

а) системи верифікації документів консультанта при реєстрації;

б) системи реальних відгуків і скарг;

в) системи блокування консультантів при наявності негативних відгуків, порушення термінів підготовки консультацій;

5. Замовникам доступні:

а) режим мінімальної ціни консультації (замовник встановлює ціну сам);

б) режим договірної ціни консультації;

в) режим міні-консультації;

г) режим прямого запиту консультанту;

д) режим актуалізації консультації;

е) режим конфіденційності консультації (в цьому режимі консультації недоступні для інших користувачів);

6. Замовники мають можливості:

а) давати запити, використовуючи всі доступні режим

а) мінімальні терміни для отримання консультацій: 2 години для міні-консультації і 8 годин для інших консультацій (є можливість встановлювати інші терміни);

б) база готових консультацій відкрита всім користувачам (крім конфіденційних консультацій);

в) дані замовників повністю конфіденційні;

г) активний особистий кабінет;

7. Консультанти мають можливості:

а) самостійно приймати вигідні замовлення на консультації;

б) щомісяця отримувати оплату за надані консультації;

в) реєструватися як самозайнята особа або представляти свою компанію;

г) підвищувати свій рейтинг, який може впливати на рішення замовника при прямому запиті консультанту або при направлені запиту в режимі "договірної ціни";

д) активний особистий кабінет;

е) зручна система чернетки;

ж) публікувати статті на актуальні теми;

з) сторінка з інформацією про консультанта (особиста або своєї компанії);

 

Поставте
питання
1

Ваше запитання отримають всі консультанти В2В

Встановіть свою
ціну
2

Ви, як замовник, самостійно встановлюєте вартість консультації

Оплатіть
3

Будь-яким зручним чином - Visa, MasterCard, Privat24, через банк

Отримайте
консультацію
4

В стислі терміни від 2 годин на офіційному бланку В2В

Основні переваги B2B

Онлайн сервіс B2B CONSULT - це повністю автоматизована система, яка є відкритим интернет ресурсом. Сервіс призначений для отримання оперативних консультацій в письмовому вигляді в онлайн режимі на будь-які запитання щодо законодавства (оподаткування, бухгалтерського обліку, трудового законодавства, господарського, митного, кримінального права, житлового, спадкового законодавства, тощо).

Ставити запитання і отримувати консультації можуть тільки зареєстровані користувачі.

Консультації надають зареєстровані на порталі B2B CONSULT як окремі фахівці (аудитори, адвокати, юристи, податкові консультанти, сертифіковані бухгалтера, експерти та інші фахівці) в якості підприємців або самозайнятих осіб, так і аудиторські, юридичні, консультаційні компанії. 

Онлайн сервіс не передбачає ручного розподілу замовлень між консультантами або впливу на вибір замовником того чи іншого консультанта!

 

ВАРІАНТИ НАПРАВЛЕННЯ ЗАПИТІВ НА КОНСУЛЬТАЦІЇ 

Користувач може направляти в сервіс питання, вибравши при цьому один з варіантів:

1) встановити мінімальну ціну, яку він готовий сплатити за цю консультацію;

2) вибрати договірну ціну консультації;

3) направити пряме запитання вибраному консультанту;

У першому варіанті питання надсилається всім консультантам і один з них, який підтвердить свою згоду, повинен підготувати консультацію за встановленою замовником ціною протягом 8 годин (якщо більший строк не встановлений замовником).

У другому варіанті питання надсилається всім консультантам і один з них, який запропонує найбільш привабливу вартість для замовника, повинен підготувати консультацію за узгодженою з замовником ціною протягом 8 годин (якщо більший строк не встановлений замовником).

У третьому варіанті користувач сам вибирає того консультанта, від якого хоче отримати консультацію по індикативній вартості (ціна показується в профілі консультанта). Індикативна вартість – це мінімальна вартість для прямих запитів до консультанта, за якою він готовий взятися за роботу з підготовки найпростішої консультації. При прямому зверненні замовник може отримати консультацію за договірною вартістю, але не нижче індикативної. За своєю суттю індикативна ціна - це індикатор (орієнтир) для замовника.

  

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ: ОСОБИСТІ ДАНІ ЗАМОВНИКІВ, ЇХ ЗАПИТИ І КОНСУЛЬТАЦІЇ

Якщо замовник встановить, що його питання носить конфіденційний характер, то ні питання, ні консультація з цього питання не будуть доступні третім особам. В цьому випадку за забезпечення конфіденційності додатково до вартості консультації замовник доплачує 20% порталу B2B CONSULT. Якщо питання не визначено як конфіденційне, то таке питання і консультація розміщуються у відкритому доступі в Базі готових консультацій.

Незалежно від того, є питання конфіденційним чи ні, в будь-якому випадку, замовника не можуть ідентифікувати інші користувачі порталу і треті особи (фактично користувач є анонімною особою, будь-які його особисті дані недоступні іншим користувачам порталу та третім особам).

  

МІНІ - КОНСУЛЬТАЦІЇ

При направлені свого питання в сервіс замовник може встановити, що йому досить міні-консультації. У цьому випадку вважається, що досить лише короткої відповіді консультанта без посилань на норми законодавства. При цьому розмір оплати міні-консультації 50 грн, а максимальний час для відповіді - 2 години.

  

АКТУАЛІЗАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ

База консультацій, які не є конфіденційними, знаходиться у вільному доступі і будь-який користувач (відвідувач) порталу B2B CONSULT може з ними ознайомитися. Зареєстровані користувачі можуть замовити актуалізацію консультацій, раніше розміщених в Базі, якщо йому потрібна відповідь на точно таке ж питання, але користувач не впевнений, що норми законодавства не змінилися і консультація також актуальна, як і раніше. Актуалізація проводиться по одному з варіантів сервісу, зазначених вище.

  

МОВА ЗАПИТІВ І КОНСУЛЬТАЦІЙ

Питання в сервіс замовник може направити одною з наступних мов: українська, російська, англійська. Консультація надається українською мовою або тією мовою, на якій поставлено питання.

  

КОНСУЛЬТАЦІЇ НА БЛАНКУ СЕРВІСУ У ПИСЬМОВІЙ ФОРМІ

Замовник може зберегти консультацію в електронному вигляді в форматі pdf або роздрукувати на папері. Консультація зберігається і роздруковується на бланку порталу з підписом від адміністрації порталі B2B CONSULT.

  

ВІДГУКИ (ПОЗИТИВНІ АБО НЕГАТИВНІ)

Замовник, який отримав консультацію на своє питання, може залишити відгук (позитивний або негативний) щодо консультанта, який підготував консультацію. Відгуки враховуються при визначенні рейтингу консультантів і допомагають іншим замовникам визначитися з вибором консультанта при бажанні отримати консультацію за договірною вартістю або при прямому зверненні до конкретного консультанта.

  

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ЗАМОВНИКА

Кожен замовник має свій особистий кабінет, в якому він може бачити отримані раніше консультації і свої питання, які знаходяться ще в роботі або які ще не взяті в роботу. Також в кабінеті замовник може контролювати свої розрахунки за консультації і поповнювати свій баланс.

  

КОНСУЛЬТАНТИ

В онлайн сервісі реєструються в якості консультантів фахівців, які можуть підтвердити свою кваліфікацію сертифікатами (свідоцтвами, дипломами): аудитори, адвокати, юристи, податкові консультанти, професійні бухгалтера та інші. Консультанти можуть реєструватися як підприємці, самозайняті осіби, так і від імені аудиторських, юридичних, консультаційних компаній.

Всі фахівці проходять контроль і верифікацію на порталі при їх реєстрації. Крім того сервісом проводиться постійний моніторинг виконання консультантами умов надання консультацій на порталі та на предмет наявності негативних відгуків. В окремих випадках (при наявності певної кількості негативних відгуків, при порушеннях консультантом умов надання консультацій) робота консультанта може бути заблокована, після чого він не зможе надавати консультації на порталі.

Якщо консультант не встиг виконати консультацію вчасно, згідно з Правилами онлайн сервісу він звільняється від виконання цієї роботи. Рекомендуємо виконувати роботу у встановлений строк. Після третього порушення строку підготовки консультацій консультанту буде відключена можливість приймати заявки на консультації на 3 місяці.

Якість підготовки консультацій, дотримання консультантами умов надання консультацій постійно моніториться через відгуки замовників. Негативні відгуки можуть призвести до блокування консультанта або його повного виключення з сервісу.

Оплата консультантам здійснюється за підсумками місяця на підставі звіту, підписаного адміністрацією сервісу.

Професійний рейтинг консультантів визначається показниками ефективності і активності, відгуками користувачів і відсутністю порушень правил порталі B2B CONSULT. Консультанти, що мають найвищі показники ефективності і активності перебувають в ТОП-100 консультантів. 

 

Дивіться також

ВІДПОВІДІ НА РІЗНІ ПИТАННЯ ВІДНОСНО ФУНКЦІОНУВАННЯ ОНЛАЙН СЕРВІСУ