Кращі консультанти Полтавська обл. за рейтингом 119
меню

Спеціалізація:

меню

Спеціалізація:

Укажите параметры поиска
Сортувати за:
Богдан Пересада
Адвокат Київ
У сервісі: 8 місяців
36 відгуків (36 +) (0 -)
Консультацій: 165
Ірина і Владислав Леонови
Адвокат
У сервісі: 3 роки
62 відгука (61 +) (1 -)
Консультацій: 231
Дмитро Липовський
Адвокат
У сервісі: 1 рік
18 відгуків (16 +) (2 -)
Консультацій: 72
Артем Сергєєв
Адвокат Харків
У сервісі: 2 роки
11 відгуків (10 +) (1 -)
Консультацій: 73
Галина Токмач
Юрист
У сервісі: 2 роки
27 відгуків (26 +) (1 -)
Консультацій: 91
Алена Музыка
Адвокат Одеса
У сервісі: 2 роки
16 відгуків (15 +) (1 -)
Консультацій: 59
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Юрист Чернігів
У сервісі: 2 роки
14 відгуків (14 +) (0 -)
Консультацій: 44
Євгеній Дорошенко
Адвокат
У сервісі: 2 роки
15 відгуків (15 +) (0 -)
Консультацій: 70
Наталія і Артем Кірюшини
Адвокат
У сервісі: 2 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 27
Іван Рощин
Адвокат Київ
У сервісі: 2 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 4

Адвокати та юристи у Полтаві

У житті кожної людини рано чи пізно виникає ситуація, коли йому потрібна допомога кваліфікованого юриста або адвоката. Необхідність в ній може бути викликана потребою захистити свої права або вирішити спірну ситуацію, що виникла в сім'ї, на роботі і у взаєминах з іншими громадянами, підприємцями і юридичними особами. Незважаючи на досить розвинену сферу надання юридичних послуг в Україні, знайти в потрібний момент хорошого консультанта, який розуміється на цікавій для вас галузі права та готового допомогти вирішити вашу проблему за доступною ціною, зовсім непросто. На B2B Consult ви без зусиль знайдете такого фахівця. В цьому розділі нашого сервісу представлені юристи та адвокати, які надають послуги в Полтаві та  Полтавській області.

Юридичні консультації в Полтаві - в режимі онлайн

Найпоширенішим видом правової допомоги є консультування фізичних  та  юридичних осіб за законодавством. Надання такої послуги через Інтернет стало сьогодні популярним явищем, перш за все тому, що це швидко, вигідно, зручно і не вимагає витрат  сил і нервів на поїздки по місту. Головні особливості юридичних консультацій на нашому сервісі:

  • необхідність реєстрації клієнта із зазначенням адреси електронної пошти;
  • можливість отримання міні- і детальної консультації з будь-яких питань, що знаходяться в компетенції консультанта;
  • спілкування клієнта з консультантом онлайн, в особистому кабінеті;
  • оперативне отримання відповіді на e-mail клієнта: протягом 2 годин для питань, які не потребують вивчення матеріалів справи, і не пізніше 8 годин, якщо потрібно ознайомлення з великим об'ємом документів;
  • варіативність вибору ціни: ви можете отримати консультацію по індикативній вартості послуг фахівця, зазначеної в профілі для простих запитань, або домовитися з консультантом про прийнятну ціну. Для цього буде потрібно задати питання всім фахівцям і запропонувати свою ціну за відповідь на нього або вибрати найбільш прийнятну вартість послуг із запропонованих консультантами.

Безкоштовну юридичну консультацію в Полтаві та інших населених пунктах Полтавської області на b2bconsult.ua можна отримати двома способами: поставивши  запитання спеціалісту з нульовою індикативною  вартістю послуг або знайшовши відповідь на нього в базі консультацій нашого сервісу. При цьому ви можете замовити актуалізацію потрібної вам консультації, якщо у вас є сумніви, що норми права не змінилися з моменту відповіді на це питання.

Послуги адвоката (юриста) в Полтаві і області

Крім консультацій, на нашому сервісі ви можете отримати й інші юридичні послуги в Полтаві доступні в режимі он-лайн - від визначення тактики вирішення проблеми до складання позовних заяв, скарг, претензій та інших документів, необхідних для вирішення:

  • трудових спорів;
  • питань щодо захисту ваших прав від незаконних дій органів влади або посягань на них інших громадян, юридичних і фізичних осіб;
  • конфліктів з приводу спадщини, права власності на нерухомість або розділу майна;
  • спорів щодо відшкодування збитків при ДТП, затоплення, пожежі або виплати страхової суми;
  • проблем з виплатою кредиту та інших питань.

Якщо вам потрібні послуги юриста або адвоката в Полтаві за справедливою, привабливою ціною - скористайтеся допомогою нашого сервісу, доступного 24 години на добу, 7 днів на тиждень! Тут ви швидко знайдете потрібного фахівця в будь-якій галузі права, який допоможе вирішити будь-які ваші проблеми. Також залишайте відгук про роботу консультанта, щоб інші клієнти могли швидше знайти «свого» фахівця!

Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram