; ;

Як стати консультантом

Якщо коротко:

1) зареєструватися;

2) в розділі ПИТАННЯ ОНЛАЙН вибрати запити на консультації на які ви знаєте відповідь, що влаштовують вас по вартості (якщо ці питання ще не прийняті в роботу іншими консультантами);

3) у встановлений термін підготувати консультацію.

 

В онлайн сервісі B2B CONSULT реєструються в якості консультантів фахівці, які можуть підтвердити свою кваліфікацію сертифікатами (свідоцтвами, дипломами): аудитори, адвокати, юристи, податкові консультанти, професійні бухгалтера та інші. Зареєстровані на порталі фахівці можуть надавати консультації після перевірки наданих документів адміністрацією портала.

Консультанти реєструються в якості підприємців або самозайнятих осіб, так і від імені аудиторських, юридичних, консультаційних компаній. В разі реєстрації консультанта від компанії, вона має на порталі крім своєї особистої сторінки, ще сторінку своєї компанії.

Зверніть увагу, якщо ви реєструєтеся як ФОП або самозайнята особа, то потрібно надати скан документу, який підтверджує вашу реєстрацію як ФОП (витяг з держреєстру) або сомозайняту особу (довідка 4-ОПП або 34-ОПП).

З 10.06.2019 року активація обліковго запису Консультанта виконується при наявності в особистому кабінеті Консультанта фото або логотипа. Консультанти, які були активовані раніше, але до цього терміну ще не розмістили фото або логотип в особистому кабінеті, можуть бути в будь-який час деактивовані до розмішення фото або логотипа.

В залежності від варіантів, по яким замовники можуть направити в сервіс запити, дії консультанта при выборі відповідного запиту можуть бути наступними:

1) Замовник встановив вартість, яку він згоден оплатити за консультацію (режим мінімальної ціни). В цьому випадку консультант може взятись за підготовку консультації, якщо він знає відповідь і його влаштовує вартість та термін виконання; 

2) Замовник не встановив вартість, тому що не знає ціну відповідної консультації, яку він згоден оплатити за консультацію (режим договірної ціни). В цьому випадку консультанти можуть пропонувати свою вартість консультації, а замовник зробить вибір більш прийнятної для нього пропозиції відповідного консультанта.

3) Якщо замовник встановив, що йому потрібна міні–консультація, то йому досить лише короткої відповіді Консультанта без посилань на норми законодавства. В цьому випадку консультант, узявшись підготувати консультацію повинен врахувати, що розмір оплати міні-консультації - 50 грн, а відповідь повинна бути готова протягом 2 годин.

4) Крім того, замовники можуть завертатися до консультанта з прямим запитом (якщо консультант встановить, що він відкритий для таких запитів). При цьому вартість прямого запиту консультант встановлює самостійно в своєму кабінеті.

 

ВАЖЛИВО! Онлайн сервіс не передбачає ручного розподілу замовлень між консультантами або впливу на вибір замовником того чи іншого консультанта!

Термін підготовки консультації встановлює замовник, але якщо його не встановлено, то термін підготовки становить 8 годин (для міні-консультації 2 години). Якщо консультант не встигає підготувати консультацію в цей термін, то у консультанта в автоматичному режимі припиняється  таке право. Порушення строку впливає на рейтинг консультанта і може привести до його блокуванню.

Якщо консультант не встиг виконати консультацію вчасно, згідно з Правилами онлайн сервісу він звільняється від виконання цієї роботи. Рекомендуємо виконувати роботу у установлений строк. Після третього порушення строку підготовки консультацій консультанту буде відключена можливість приймати заявки на консультації на 3 місяці.

Вартість консультації отримує відповідний консультант (за вирахуванням 20 грн, що є оплатою замовника за розміщення запиту і отримання консультації).

Консультації, після їх надання замовнику, розміщуються в Базі консультацій (у відкритому доступі) за винятком консультацій, які відмічені замовником як конфіденційні. Вартість таких консультацій для замовника коштує більше на 20%, як оплата сервісу за забезпечення конфіденційності.

Після закінчення місяця відповідна сума коштів, отриманих від замовників за підготовлені консультації за цей місяць, перераховується на банківський рахунок консультанта.

Якість підготовки консультацій, дотримання консультантами умов надання консультацій постійно моніториться через відгуки користувачів. Негативні відгуки можуть призвести до блокування консультанта або його повного виключення з сервісу.

Професійний рейтинг консультантів визначається показниками ефективності і активності, відгуками користувачів і відсутністю порушень правил порталу B2B CONSULT. Консультанти, які мають найвищі показники ефективності та активності перебувають в ТОП-100 консультантів.

  

Консультанти мають можливості:

а) самостійно приймати вигідні замовлення на консультації;

б) щомісяця отримувати оплату за надані консультації;

в) реєструватися як самозайнята особа або представляти свою компанію;

г) підвищувати свій рейтинг, який може впливати на рішення замовника при прямому запиті консультанту або при направлені запиту в режимі "договірної ціни";

д) активний особистий кабінет;

е) зручна система чернетки;

ж) публікувати статті на актуальні теми;

з) сторінка з інформацією про консультанта (особиста або своєї компанії);

 

Дивіться також

ВІДПОВІДІ НА РІЗНІ ПИТАННЯ ВІДНОСНО ФУНКЦІОНУВАННЯ ОНЛАЙН СЕРВІСУ