Як стати консультантом

Якщо коротко:

1) зареєструватися;

2) в розділі ПИТАННЯ ОНЛАЙН вибрати запити на консультації на які ви знаєте відповідь, що влаштовують вас по вартості (якщо ці питання ще не прийняті в роботу іншими консультантами);

3) у встановлений термін підготувати консультацію;

4) по закінченню місяця отримати на свій банківський рахунок дохід за місяц від надання консультацій.

 

В онлайн сервісі B2B CONSULT реєструються в якості консультантів фахівці, які можуть підтвердити свою кваліфікацію сертифікатами (свідоцтвами, дипломами): аудитори, адвокати, юристи, податкові консультанти, професійні бухгалтера та інші. Зареєстровані на порталі фахівці можуть надавати консультації після перевірки наданих документів адміністрацією портала.

Консультанти реєструються в якості підприємців або самозайнятих осіб, так і від імені аудиторських, юридичних, консультаційних компаній. В разі реєстрації консультанта від компанії, вона має на порталі крім своєї особистої сторінки, ще сторінку своєї компанії.

Зверніть увагу, якщо ви реєструєтеся як ФОП або самозайнята особа, то потрібно надати скан документу, який підтверджує вашу реєстрацію як ФОП (витяг з держреєстру) або сомозайняту особу (довідка 4-ОПП або 34-ОПП). До представлення сканів цих документів ваш акаунт буде активований у статусі який надає можливість надавати безкоштовні консультації та публікувати статті (без права надання платних консультацій). Як тільки ви надасте ці документи, відразу ваш акаунт буде повністю активовано і ви зможете надавати платні консультації.

Активація обліковго запису Консультанта виконується при наявності в особистому кабінеті Консультанта фото або логотипа. 

В залежності від варіантів, по яким замовники можуть направити в сервіс запити, дії консультанта при выборі відповідного запиту можуть бути наступними:

1) Замовник встановив вартість, яку він згоден оплатити за консультацію (режим мінімальної ціни). В цьому випадку консультант може взятись за підготовку консультації, якщо він знає відповідь і його влаштовує вартість та термін виконання; 

2) Замовник не встановив вартість, тому що не знає ціну відповідної консультації, яку він згоден оплатити за консультацію (режим договірної ціни). В цьому випадку консультанти можуть пропонувати свою вартість консультації, а замовник зробить вибір більш прийнятної для нього пропозиції відповідного консультанта.

3) Якщо замовник встановив, що йому потрібна міні–консультація, то йому досить лише короткої відповіді Консультанта без посилань на норми законодавства. В цьому випадку консультант, узявшись підготувати консультацію повинен врахувати, що розмір оплати міні-консультації - 250 грн, а відповідь повинна бути готова протягом 2 годин.

4) Крім того, замовники можуть завертатися до консультанта з прямим запитом (якщо консультант встановить, що він відкритий для таких запитів). При цьому вартість прямого запиту консультант встановлює самостійно в своєму кабінеті.

 

ВАЖЛИВО! Онлайн сервіс не передбачає ручного розподілу замовлень між консультантами або впливу на вибір замовником того чи іншого консультанта!

Термін підготовки консультації встановлює замовник, але якщо його не встановлено, то термін підготовки становить 8 годин (для міні-консультації 2 години). Якщо консультант не встигає підготувати консультацію в цей термін, то у консультанта в автоматичному режимі припиняється  таке право. Порушення строку впливає на рейтинг консультанта і може привести до його блокуванню.

Якщо консультант не встиг виконати консультацію вчасно, згідно з Правилами онлайн сервісу він звільняється від виконання цієї роботи. Рекомендуємо виконувати роботу у установлений строк. Після третього порушення строку підготовки консультацій консультанту буде відключена можливість приймати заявки на консультації на 3 місяці.

Вартість консультації отримує відповідний консультант (за вирахуванням 50 грн, що є оплатою замовника за розміщення запиту і отримання консультації).

Консультації, після їх надання замовнику, розміщуються в Базі консультацій (у відкритому доступі) за винятком консультацій, які відмічені замовником як конфіденційні. Вартість таких консультацій для замовника коштує більше на 20%, як оплата сервісу за забезпечення конфіденційності.

Після закінчення місяця відповідна сума коштів, отриманих від замовників за підготовлені консультації за цей місяць, перераховується на банківські реквізити консультанта, які є відповідними реквізитами консультанта як фізичної особи - підприємця, самозайнятої особи або юридичної особи (якщо Консультант зареєстрован від юридичної особи).

Якість підготовки консультацій, дотримання консультантами умов надання консультацій постійно моніториться через відгуки користувачів. Негативні відгуки можуть призвести до блокування консультанта або його повного виключення з сервісу.

Професійний рейтинг консультантів визначається показниками ефективності і активності, відгуками користувачів і відсутністю порушень правил порталу B2B CONSULT. Консультанти, які мають найвищі показники ефективності та активності перебувають в ТОП-100 консультантів.

Консультанту важливо пам'ятати про можливість публікації статей на актуальні теми (актуальні статті додатково публікуються на популярних сайтах і на сторінках у Facebook з посиланням на авторство консультанта). Публікація кожної статті додає в рейтинг консультанта балів, а також є потужним інструментом реклами консультанта як фахівця і професіонала. Крім того, пубілкація статей надає право участі у тендерах на юридичні та аудиторські послуги. Кнопка для публікації статті знаходится вгорі з правої сторони головного меню на кожній сторінці сервісу.

 

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН СЕРВІСУ В2ВCONSULT ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ:

 1. Онлайн сервіс повністю автоматизований;
 2. Реєстрація безкоштовна;
 3. З кожної платної консультації сервіс отримує тільки 50 грн, незалежно від її вартості, вся решта суми за консультацію отримує консультант (зараз мінімальна вартість платної консультації складає 250 грн, максимальна не обмежена);
 4. Консультанти самостійно приймають замовлення на консультації у таких режимах:

- режим мінімальної вартості консультації;

- режим договірної вартості консультації;

- режим міні-консультації;

- режим прямого запиту обраному консультанту;

- режим актуалізації консультації;

- режим конфіденційності консультації;

- режим чата (опція буде відкрита найближчим часом);

- режим безкоштовної консультації.

 1. Щомісячне отримання оплати за надані консультації;
 2. Платні консультації мають можливість надавати консультанти, які підтвердили свій статус в якості ФОП, самозайнятої особи або зареєструвалися від юридичної особи; безкоштовні консультації мають можливість надавати всі інші консультанти.
 3. Активний особистий кабінет;
 4. Зручна система чернетки;
 5. Зручна система справжніх відгуків від замовників;
 6. Зручна система повідомлень про нові замовлення;
 7. Система рейтингу консультантів;
 8. Безкоштовне користування базою консультацій (за винятком конфіденційних);
 9. Публікування статей на актуальні теми (актуальні статті додатково публікуються на популярних сайтах і на сторінках у Facebook з посиланням на авторство консультанта);
 10. Візитна сторінка (особиста або своєї компанії) із посиланням на Ваш особистий сайт (крім того на головній сторінці профілю кожного консультанта відображаються всі його консультації, а також статті, які характеризують консультанта як експерта у відповідній галузі);
 11. Приймати участь у тендерах на замовлення інших послуг (крім консультацій); 

 

B2BCONSULT.ua

- це велика кількість нових клієнтів саме для Вас (вже зараз користуються сервісом більше 6000 замовників і кожного дня у сервіс надходить приблизно 50 замовлень на консультації, до кінця року кожного для буде надходити до 100 замовлень;

- це Ваш додатковий дохід від надання платних консультацій безпосередньо на сервісі (зараз при мінімальній вартості 250 грн за платну консультацію, на яку консультант витрачає 5 хвилин, дохід консультанта складає більше 1900 грн за одну годину);

- це реклама Вас або Вашої компанії по всій Україні та закордоном (Вас будуть знати як професіонала і експерта у відповідній галузі права не тільки в Україні, а й закордоном).

Сервіс став доступним не тільки в Україні, а також в інших країнах, чимало замовлень надходить з-за кордону!

Реєструйтеся консультантом, Ви не пошкодуєте! Реєстрація тут.

Дивіться також

ВІДПОВІДІ НА РІЗНІ ПИТАННЯ ВІДНОСНО ФУНКЦІОНУВАННЯ ОНЛАЙН СЕРВІСУ 

 

Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram