default

Онлайн сервіс працює на мобільних пристроях (смартфонах, планшетах) і ви маєте можливість оперативно прямо зі смартфона чи планшета (на платформі android чи iOS) направляти запити консультантам в сервіс, працювати у своєму кабінеті, переглядати консультації, які є в Базі, та отримувати відповіді на ваші запитання.

Для цього достатньо ввести в адресний рядок браузера на телефоні або планшеті адресу www.b2bconsult.ua, щоб почати використовувати онлайн сервіс. Наразі консультанти В2В у вашому телефоні цілодобово і завжди будуть "під рукою".

 

Чи маю я можливість, як замовник, надавати запит на консультацію через смартфон (планшет)?

Так, звісно. Онлайн сервіс працює на мобільних пристроях (смартфонах, планшетах) і ви можете направляти запити консультантам в сервіс, працювати у своєму кабінеті, переглядати консультації, які є в Базі, спілкуватися з консультантом по чату або по телефону за допомогою месенджеру (вайбер, телеграм), а також отримувати консультації на фірмовому бланку В2В.

 

Чи маю я можливість, як консультант, приймати запити на консультації, готовити консультації з використанням смартфона (планшета)?

Так, ви маєте таку можливість, тому що онлайн сервіс добре працює як на смартфонах, так і на планшетах і ви маєте можливість приймати запити на консультації, готувати відповіді у своєму кабінеті, зберігати чернетки ще не готових консультацій.

Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram