Всi консультанти 135
меню

Спеціалізація:

меню

Спеціалізація:

Укажите параметры поиска
Сортувати за:
Ірина і Владислав Леонови
Адвокат
У сервісі: 2 роки
60 відгуків (59 +) (1 -)
Консультацій: 212
Богдан Пересада
Адвокат Київ
У сервісі: 5 місяців
24 відгука (24 +) (0 -)
Консультацій: 96
Дмитро Липовський
Адвокат
У сервісі: 1 рік
18 відгуків (16 +) (2 -)
Консультацій: 72
Артем Сергєєв
Адвокат Харків
У сервісі: 2 роки
11 відгуків (10 +) (1 -)
Консультацій: 73
Галина Токмач
Юрист
У сервісі: 2 роки
27 відгуків (26 +) (1 -)
Консультацій: 90
Алена Музыка
Адвокат Одеса
У сервісі: 2 роки
16 відгуків (15 +) (1 -)
Консультацій: 59
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Юрист Чернігів
У сервісі: 1 рік
14 відгуків (14 +) (0 -)
Консультацій: 44
Євгеній Дорошенко
Адвокат
У сервісі: 2 роки
15 відгуків (15 +) (0 -)
Консультацій: 70
Наталія і Артем Кірюшини
Адвокат
У сервісі: 2 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 27
Іван Рощин
Адвокат Київ
У сервісі: 1 рік
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 4
Галина Казначей
Податковий консультант
У сервісі: 2 роки
1 відгук (1 +) (0 -)
Консультацій: 3

Адвокати та юристи в Харкові

У ситуацію, коли не обійтися без допомоги юриста або адвоката, може потрапити кожна людина. Знайти досвідченого фахівця, що добре розбирається в потрібній вам галузі права, зовсім непросто, особливо при  великих  пропозиціях  юридичних послуг, яке спостерігається в таких великих і густонаселених регіонах, як Харківська область. Заощадити час, сили і кошти  на отримання правової допомоги допоможе наш сервіс консультацій по законодавству B2B Consult. Тут ви швидко знайдете хорошого юриста (адвоката) в Харкові та області, який допоможе в режимі онлайн вирішити ваші проблеми.

Юридичні послуги в Харкові та області - онлайн

Надання юридичної допомоги онлайн надзвичайно популярно сьогодні, оскільки відповідь на запитання можна отримати в стислі терміни, що особливо важливо в справах, затягування в яких може тільки погіршити ситуацію. До того ж і коштують такі послуги набагато дешевше. На нашому сервісі ви можете отримати допомогу професійного юриста або адвоката в Харкові по сімейних справах, пов'язаних із розлученням та розділом майна, а також під час мобілізації, ДТП, рішенням спадкових і трудових спорів, багатьох інших питань з різних галузей права.

Послуги юриста (адвоката) в Харкові та області, що надаються через Інтернет, включають:

  • консультування з будь-яких питань законодавства, яке може бути надано в експрес-форматі (міні-консультація) або детально, із зазначенням статей відповідних кодексів, Законів України та інших правових документів;
  • юридичний аналіз ситуації, що склалася, і визначення  тактики її вирішення. Наприклад, сімейний адвокат в Харкові може запропонувати взаємоприйнятний варіант поділу майна і проінформувати про перспективи вирішення цього питання: у нотаріуса, із складанням відповідної  угоди, або в суді;
  • юридичну оцінку договорів та інших документів;
  • складання претензій, клопотань, касаційних скарг, позовних заяв та інших документів і договорів, необхідних для вирішення проблеми, що виникла.

Своєчасно надана юридична підтримка допоможе вам визначитися з тактикою поведінки при вирішенні спорів, конфліктів і захисту своїх законних прав, і отримати грамотно складені процесуальні документи для пред'явлення їх до відповідних інстанцій.

Вартість юридичних послуг в Харкові на b2bconsult.ua

Перш за все, необхідно розуміти, що кожна робота, особливо така важлива і значуща, як юридичні послуги, повинна оплачуватися. Але крім платних послуг, на нашому сервісі можлива і безкоштовна юридична консультація в Харкові. Отримати її можна, поставивши запитання консультанту, в графі вартості послуг якого стоїть «0» або знайшовши в базі консультацій відповідь на таке ж питання, що вже ставилося нашими клієнтами.

Щоб задати питання фахівцям на нашому сервісі, необхідно обов'язково пройти реєстрацію. У нас можливі три види ціни на послуги адвоката (юриста) у Харкові:

  • індикативна, зазначена в профілі кожного фахівця - по ній можна отримати відповідь на пряме запитання конкретному консультанту;
  • ціна, запропонована вами: при цьому потрібно поставити запитання всім фахівцям потрібного профілю, вибравши юриста або адвоката з числа тих, кого влаштує ваша пропозиція;
  • договірна ціна - її ви можете вибрати, звернувшись із запитанням до всіх консультантів відповідної спеціалізації і запросивши, щоб кожен з них назвав ціну за рішення вашої проблеми.

Отримуйте юридичну допомогу в Харкові та області за прийнятною ціною на нашому сервісі!

Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram