; ;

Юрист ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок

Юрист ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок, фото
Юрист Чернігів
Вільний
 • У сервісі: 1 місяць
 • Був онлайн 2 години тому
Мінімальна вартість прямої консультації
300 грн
Мова консультацій:
українська, русский
Стаж роботи:
15-20 рокiв
Кваліфікація:
Юрист
Судовий юрист. Правовий аналітик. Професійний досвід 17 років. Здійснюю захист прав та інтересів. Юридична консультація. Правова допомога, експертиза документів, спору, судової справи. Підготовка та складання документів для суду, апеляційне і касаційне оскарження рішень. Розробка тактики, стратегії ведення справи (досягнення мети). Оцінка перспектив судової справи (спору). Відновлення закритої судової справи. Допомога у виконанні судових рішень. Судове представництво. Ведення судової справи «під ключ». Допомога початківцям фахівцям. Спеціалізація: • угоди, договірні відносини (спори) - умови, тлумачення, недійсність, забезпечення і т.д .; • кредитні відносини (спори) - позики, кредити, заставу, іпотека, порука; • майнові відносини (спори) - встановлення права власності на майно (частку), виділ (розділ) часткою, усунення перешкод в користуванні, повернення майна (нерухомість, транспорт, інше майно); • комерційні (господарські) відносини (спори); • спори про відшкодування завданої шкоди здоров'ю, майну (матеріальний, моральний) - шкода майну, здоров'ю (захоплення, затоплення, ДТП, і т.п.); • податкові відносини (спори); • земельні відносини (спори) - встановлення права, усунення перешкод, кордони, розділ і т.д .; • житлові відносини (спори) - вселення, виселення, порядок користування; • сімейні відносини (спори) - аліменти, поділ майна, відносини з дітьми, освіту; • спадкові відносини (спори) - право, терміни, майно (частки); • трудові відносини (спори); • адміністративні відносини (спори) • встановлення юридичних фактів, приналежність документів; • виконавче провадження (спори) - виконання судових рішень, звільнення майна з-під арешту, закриття провадження.
Місто:
Чернігів
Соціальні мережі:
Ефективність:
0
Активність:
0
Спеціалізації:

Податкове право / Податок на прибуток / Єдиний податок / ПДВ / ЄСВ / Перевірки контролюючих органів / Готівкові розрахунки і касові апарати / Трудове право / Оплата праці / Кадрове право / Охорона праці / Пенсійне право / Діяльність фізичної особи підприємця / Бюджетні відносини, бюджетні організації / Орендні відносини / Будівництво / Банківська діяльність / Транспортна діяльність / Торговельна діяльність / Сільське господарство / Зовніншньоекономічна діяльність / Корпоративне право / Банкрутство / Антимонопольне право / Житлове право / Сімейне право / Спадкове право / Захист прав споживачів / Адміністративне право / Кримінальне право / Військове право / Земельне право / Виборче право / Страхове право / Розлучення подружжя / Аліменти / ДТП / Кредити банків / Цивільне право / Поділ майна /


Консультації (5)

Договірні відносини
ОСББ та договір з нежитловим приміщенням
В будинку створене ОСББ, є нежитлове приміщення, яке належить АТ "Укрпошта", яке для сплати внесків вимагає надати договір. Чи маємо ми право на за...
97
Відповів
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Рейтинг: 1264
Сімейне право
сімейне право. право власності на автомобіль
Доброго дня. Чоловік та дружина перебувають у зареєстрованому шлюбі. У чоловіка у власності є авто, придбане до шлюбу. В період шлюбу подружжя вирі...
24.01.2020 13:07 98
Відповів
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Рейтинг: 1264
Сімейне право
Які права має іноземець на дитину, народження не у офіційному шлюбі??
Доброго дня! Мене звати Анастасія. Я заміжня. Маю 11-місячну дитину. На початку вересня трапилося так, що я мала стосунки із громадянином Німеччини...
20.01.2020 14:19 121
Відповів
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Рейтинг: 1264
діяльність фізичних осіб СПД
Переведення на загальну систему оподаткування ФОПа з 3-ю гр.ЄП через, начебто, недоїмку. Я дізналася про це через 3 місяці.
Velit est est illum alias quibusdam. Saepe doloremque quam eveniet labore quas. Eius asperiores aliquid soluta quo dolores at incidunt. Consectetur aut et ipsum velit non consequatur rerum molestiae. Provident facilis sit libero qui. Veniam consequatur ut odit.
15.01.2020 19:57 90
Відповів
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Рейтинг: 1264
діяльність фізичних осіб СПД
Оформление ФОП
Ea maxime explicabo amet aut. Labore recusandae qui maiores assumenda. Molestias nihil atque earum iure nulla velit. Aut repellendus illum et magnam expedita pariatur eaque. Quos veniam reprehenderit aliquam doloremque. Vero vel dolores amet non. Facilis nobis nihil laborum velit accusamus sed illo debitis. Eum distinctio non porro.
14.12.2019 15:19 126
Відповів
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Рейтинг: 1264
 • Сімейне право : 2
 • діяльність фізичних осіб СПД : 2
 • Договірні відносини : 1
 • Загальні питання : 0
 • Iнше : 0

Відгуки та скарги

 • Консультацiя №5855
  сімейне право. право власності на автомобіль
  Добре. Але ж можна визнати авто не спільною власністю подружжя, а особистою власністю чоловіка, посилаючись на те, що фактично гроші на придбання авто не надавались особисто дружиною, тобто не за її власні кошти відбулась так звана угода. До речі, грошові кошти не були звісно отримані, а лише комісіонер отримав суму за свої послуги. Отже, навіть якщо і не визнавати договір недійсним та т.п., можливо ж визначити статус майна подружжя - як особисту приватну власність чоловіка та зробити зміни у державній реєстрації?
  Марина
  Відгук залишив:
  Марина
  4 недели назад
  Побачити вiдповiдь на вiдгук
  • ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок Юрист Чернігів
   Залишив коментар: 24.01.2020 15:45
   По-перше, доброго дня, Марино! По-друге, поставлене запитання не містить жодних відомостей про факти оплати, чи не оплати (рух грошових коштів, проведені розрахунки) за авто, а тому консультація з урахуванням не зазначених відомостей буде гуртуватись на припущеннях, що є неприйнятним та помилковим, бо припущення щодо грошових коштів можна зробити, як на користь чоловіка, так і на користь дружини. По-третє, якщо Ви уважно читали, то в моїй консультації зазначено, що «…Можна було б визнавати договір купівлі-продажу не укладеним по факту не передання грошових коштів, але у вашій схемі є посередник – комісіонер, що скоріш за все, виключає і таку можливість. (Це питання потребує ознайомлення з усіма документами)...» а також, що, «…буде доцільним детальне вивчення документів і обставин на предмет виявлення всіх недоліків, або фактів, які можливо використати, як докази на Вашу користь і знайти інше рішення, що буде не просто бажаним, а реальним...» Визнання статусу майна подружжя - як особисту приватну власність чоловіка та внесення змін до держреєстру з підстав придбання майна за кошти чоловіка, а не дружини – це зовсім інша умова, яка в замовленні не зазначена. За таким, мною надана консультація на підставі викладених обставин та з порадою більш детального вивчення, а не на власних припущеннях.