default

 

ПРАВИЛА ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ ПОРТАЛУ B2B CONSULT

 

Ці Правила є Угодою з Консультантом порталу B2B CONSULT - Всеукраїнський онлайн сервіс консультацій по законодавству (далі Портал В2В).

Портал В2В представляє ТОВ «БІТУБІ КОНСАЛТ» (LLC «B2B CONSULT»), якому належать сторінки Порталу, інформація на цих сторінках, а також послуги з розміщення інформації та реєстрації, які надаються на цих сторінках і за допомогою цього сервісу.

Ця Угода є публічною офертою для будь-якого Консультанта портал В2В, згідно з умовами цієї Угоди.

У цій Угоді застосовуються такі терміни та визначення:

Користувач - відвідувач, який отримав (створив) обліковий запис (особистий кабінет) в ході реєстрації на Порталі В2В, який хоче скористатися послугами Порталу В2В.

Консультант - фахівець у відповідній галузі права (аудитор, адвокат, юрист, податковий консультант, сертифікований бухгалтер, експерт, інший фахівець), який з метою надання консультацій Користувачам належним чином пройшов реєстрацію і верифікацію на Порталі В2В. Консультанти реєструються в якості ФОП або самозайнятої особи або від імені юридичної особи.

Адміністрація - керівництво ТОВ «БІТУБІ КОНСАЛТ», яке володіє, розпоряджається і управляє порталом В2В.

 

Предмет Угоди і умови використання.

Портал В2В є онлайн сервісом з надання консультацій від імені та за дорученням Консультантів, а також надає узгоджені послуги самостійно. Дана угода є посередницькою у формі договору доручення, в якому Адміністрація є повіреним, Консультант є довірителем, згідно якого Консультант надає Користувачам (замовникам) платні консультації, а Адміністрація зобов’язана надати доступ до консультації відповідному Користувачу (замовнику), отримати від Користувача (замовника) оплату і перерахувати кошти на банківський рахунок Консультанта. Адміністрація за виконання послуг повіреного не отримує винагороду від Консультанта, у зв’язку з тим, що комісію Адміністрації за отримання консультації оплачує безпосередньо Користувач (замовник).

Якщо Консультант має на своєму балансі кошти за надані консультації, але не замовляє виведення коштів на свій банківський рахунок, то після закінчення терміну позовної давності три роки, невикористаний залишок коштів списується з балансу в дохід Адміністрації сервісу. Так само списуються кошти з балансу Консультанта після закінчення терміну позовної давності, якщо Адміністрація сервісу не має можливості перерерахувати кошти Консультанту на його банківский рахунок якщо Консультант не вказав у своєму профілі банківські реквізити або вказав банківські реквізити, які не є відповідними реквізитами Консультанта як фізичної особи - підприємця, самозайнятої особи або юридичної особи (якщо Консультант зареєстрован від юридичної особи).

Для активації реєстрації Консультант повинен надати скан документу, який підтверджує сертифікацію або кваліфікацію (у іншому випадку можливо тільки диплом, якщо стаж роботи не менше 5 років). Крім того, якщо Консультант реєструється в якості підприємця (ФОП) або самозайнятої особи, потрібно надати скан документу, який підтверджує реєстрацію в якості ФОП (витяг з держреєстру) або сомозайняту особу (довідка 4-ОПП або 34-ОПП).

З 10.06.2019 року активація обліковго запису Консультанта виконується при наявності в особистому кабінеті Консультанта фото або логотипа. Консультанти, які були активовані раніше, але до цього терміну ще не розмістили фото або логотип в особистому кабінеті, можуть бути в будь-який час деактивовані до розмішення фото або логотипа.

Оплата консультантам за надані консультації здійснюється по закінченню місяця у разі отримання від Консультанта відповідної заявки протягом 5 робочих днів. Якщо консультант не надасть заявку по закінченню поточного місяця, то він може надати таку заявку у наступні місяці. Оплата здійснюється на банківські реквізити консультанта, які є відповідними реквізитами Консультанта як фізичної особи - підприємця, самозайнятої особи або юридичної особи (якщо Консультант зареєстрован від юридичної особи). Якщо Консультант не надає заявку про вивід коштів після закінчення поточного місяця, то Адміністрація має право перерахувати залишок коштів, які є на балансі Консультанта, на його банківські реквізити, вказані в особистому кабінеті Консультанта.

У підтвердження отримання Адміністрацією коштів від Користувачів та сплачених Консультанту за надані консультації Адміністрація, як посередник, надає Консультанту (за його запитом) звіт за відповідний період, підписаний посадовою особою Адміністрації. 

Портал В2В створений і використовується відповідно до законодавства України.

Запит Користувача в автоматичному режимі розміщується на Порталі В2В. При цьому Користувач самостійно вирішує, в якому режимі направити запит на консультацію з встановленням власної ціни консультації, яку він готовий сплатити або не встановлювати ціну і вибрати варіант отримання консультації за договірною ціною. Також Користувач визначає, є запит конфіденційним чи ні. Крім того, Користувач може направити запит безпосередньо обраному ним Консультанту.

Користувач має право направляти питання або робити запити на необхідну йому інформацію за законодавством Консультантам, зареєстрованим на Порталі В2В, відповідно до правил користування онлайн-продуктами Порталу В2В.

На Порталі В2В забороняються розміщення Консультантом реклами, комерційних повідомлень, повідомлень, які не стосуються тематики сервісу, а також забороняються будь-які дії, які прямо заборонені законодавством України, у тому числі будь-яка образлива поведінка по відношенню до Користувачів, авторів консультацій і статей та іншим учасникам сервісу, нецензурні прямі або непрямі образи, провокаційні висловлювання, заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, заклики до порушення порядку, встановленого Конституцією України, будь-які інші заклики до насильницьких дій.

Адміністрація надає Консультанту доступ до сервісу в рамках і на умовах цієї Угоди. Обов'язком Адміністрації є забезпечення роботи Порталу В2В в автоматичному режимі із цілодобовим доступом Консультанта до свого кабінету.

Правила та умови користування Порталом В2В (реєстрація, прийняття питання, підготовка консультації, користування кабінетом, відключення і блокування Консультанта, а також найменування послуг, їх обсяг, умови та ціни на послуги), вказуються на відповідних сторінках Порталу В2В. Ці правила і умови є невід'ємною частиною цієї Угоди і можуть змінюватися за самостійним рішенням Адміністрації без узгодження з Консультантом з одночасною зміною цих даних в описах відповідних послуг. Адміністрація залишає за собою право змінювати теми, заголовки і категорії наданих питань, консультацій, статей самостійно.

Консультант погоджується з правом Адміністрації вносити зміни в цю Угоду, включаючи правила і умови, що розміщуються на відповідних сторінках Порталу В2В без будь-якого спеціального повідомлення Консультанта. З метою своєчасного отримання інформації про зміни Консультант зобов'язується перед черговим використанням Порталу В2В переглядати умови Угоди, включаючи правила і умови, що розміщуються на відповідних сторінках Порталу В2В. Якщо Консультант продовжує користуватися Порталом В2В, тим самим він погоджується зі змінами. Якщо Консультант вирішить не приймати зміни, він можете повідомити Адміністрацію, щоб обліковий запис (кабінет) Консультантабули закриті.

Зміни вступають в дію з моменту опублікування на Порталі В2В, якщо інший термін вступу змін в дію не визначений Адміністрацією при їх опублікуванні.

Адміністрація має право здійснювати розсилку повідомлень, використовуючи як технічні засоби, що надаються в рамках цієї Угоди, так і шляхом їх відправки безпосередньо на електронну пошту Консультанта. Адміністрація інформує Консультанта, що повідомлення можуть не мати прямого відношення до Порталу В2В, але при цьому Консультант має можливість в будь-який момент відмовитися від отримання таких повідомлень за допомогою команд або налаштувань, які Адміністрація надає Консультанту.

Адміністрація прагне підтримувати доступність сервісу на Порталі В2В, але при цьому адміністрація Порталу В2В не гарантує безпомилкове і безперервне функціонування Сайту. Служба сервісу може бути обмежена або тимчасово перервана через технічні або інші проблеми, технічне обслуговування або з метою поліпшень, а також непідконтрольних проблем (форс-мажор).

З метою рівноправної участі усіх Консультантів в надані консультацій Адміністрацією сервісу встановлені обмеження у кількості надання платних консультацій протягом місяця (за винятком консультацій, що надаються на прямі звернення до консультанта - прямі консультації надаються без обмежень):

- консультант може приймати замовлення на платні консультації не частіше чим одна консультація протягом двох годин;

- консультант не может надавати протягом місяця більш ніж 30 платних консультацій за місяц;

- консультант не може приймати в роботу більше однієї консультації (потрібно завершити раніше прийняту консультацію і потім система сервісу надасть можливість прийняти наступне замовлення).

 

Участь в тендерах.

На сервісі є окремий розділ "Замовлення послуг" в якому замовники можут публікувати замовлення на надання юридичних або аудиторських послуг (інших ніх надання консультацій). Якщо замовник надає таке замовлення в цьому розділу сервісу, то на таке замовлення консультанти можуть надавати свої пропозиції (приймати участь в тендерах можуть тільки консультанти, які знаходяться на професійниному тарифі). Після того, як замовник вибрав одного з консультантів, то від вважається переможцем тендеру і йому відкриваються контакти замовника на сторінці тендера.

Далі переможець напряму із замовником спілкується без участі сервісу (у тому числі отримає від замовника оплату і надає йому послугу напряму по імейлу або іншими каналами зв'язку). Розрахунки не проходять через сервіс, тому бажано, щоб консультант отримав спочатку оплату напряму від замовника, а потім надав йому послугу, тому що сервіс не приймає участь у розрахунках і не може гарантувати отримання консультантом оплати.

Політика конфіденційності.

Приймаючи умови цієї Угоди, Консультант надає згоду (дозвіл) на обробку своїх персональних даних, які використовуються виключно для технічної обробки, виставлення рахунків, підтримки зв'язку та інформування про події.

Надаючи Адміністрації свою особисту інформацію, Консультант дає згоду на обробку її, а саме, на її збір, зберігання, адаптацію, оновлення та використання в цілях поширення електронних тематичних розсилок та іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Порталу В2В. Надані Консультантом персональні дані використовуються тільки для внутрішніх цілей і не передаються третім особам, крім випадків, передбачених цією Угодою та чинним законодавством. Консультант в будь-який момент може запросити або змінити свою персональну інформацію, що міститься в базах Порталу В2В, зв'язавшись з Адміністрацією.

Замовлення на консультації, які надходять у сервіс із статусом "конфіденційні",  не підлягають розголошенню консультантами.

Надати консультації статус "конфіденційності" може не тільки замовник, але також консультант. Якщо консультант ставить відмітку про конфіденційність, то з його балансу утримується 20% від ціни консультації (в цьму випадку вартість консультації для консультанта зменьшується на цю суму, яка є винагородою сервісу з коштів отриманих сервісом від замовника). Доступ до тексту такої консультації буде закритий для третіх осіб. Наприклад в разі, коли консультант хоче закрити текст консультації, якщо згідно закону, свої практичні поради консультант вважає адвокатською таємницею.

У випадку встановлення замовником режиму «конфіденційності», консультанту (якщо він теж хоче зробити консультацію конфіденційною) вже не потрібно встановлювати «конфіденційність». В цьому випадку 20% сервісу сплачує замовник додатково, а не консультант.

Право інтелектуальної власності.

Все програмне забезпечення, що необхідне для надання послуг або використовується на Порталі В2В, і права на інтелектуальну власність (в тому числі авторські права), а також права на логотип, дизайн веб-сторінок і найменування B2BCONSULT належать ТОВ «БІТУБІ КОНСАЛТ» (якщо не передбачено інше) . Будь-яке комерційне використання об'єктів права інтелектуальної власності без письмового дозволу правовласника заборонено.

Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на Порталі В2В належать ТОВ «БІТУБІ КОНСАЛТ», а також відповідним авторам, які підготували консультації або розмістили публікації на Порталі В2В, якщо в тексті не вказується інше.

Консультант, надаючи консультації, розміщуючи статті на Порталі В2В, надає невиняткове право іншим Користувачам на їх використання шляхом перегляду, відтворення (в тому числі копіювання) виключно з метою особистого некомерційного його використання, крім випадків, коли таке використання заподіює або може заподіяти шкоду охоронюваним законом інтересам правовласника.

Всі права на консультації і статті, розміщені на Порталі В2В, охороняються відповідно до законодавства України. Дозволяється републікування інформації розміщеної на Порталі В2В при дотриманні наступних умов:

1) при публікації на паперових носіях обов'язкове посилання і при цьому вказується текст "B2BCONSULT.ua - Всеукраїнський онлайн сервіс консультацій із законодавства" - як джерело інформації;

2) для Інтернет-ресурсів - гіперпосилання на текст консультації або статті, не закритим від індексації пошуковими системами з текстом "B2BCONSULT.ua - Всеукраїнський онлайн сервіс консультацій з законодавства". Гіперпосилання має бути розміщена поруч з найменуванням матеріалу або відразу після нього.

Забороняється використовувати Портал В2В, консультації і статті з метою розміщення реклами. Забороняється використовувати автоматизовані скрипти (програми) для збору інформації або взаємодії з Порталом В2В. Забороняється здійснювати пересилання чи завантаження через Портал В2В файлів, які можуть пошкодити комп'ютерні програми інших Користувачів або сам Портал В2В. Збиток, нанесений Адміністрації в зазначеному випадку, відшкодовується в порядку, встановленому законодавством України.

Всі консультації, розміщенні за допомогою використання сервісу Порталу В2В, а також сам Портал В2В є об'єктом права інтелектуальної власності правовласників, всі права на ці об'єкти захищені.

 

Відповідальність.

Консультант несе відповідальність за всі свої дії по використанню доступу до Порталу В2В і всі можливі ризики, пов'язані з отриманням послуг за цією Угодою.

Консультант несе відповідальність за інформацію і повідомлення, що розміщуються ним на Порталі В2В.

Адміністрація і Консультанти не несуть відповідальності за будь-які витрати і збитки Користувача, а також третіх осіб, які виникли або можуть виникнути внаслідок надання або ненадання Користувачеві за цією Угодою доступу до Порталу В2В і надання послуг.

Адміністрація не несе відповідальності за результат використання або корисність доступу до Порталу В2В, послуг, а також за якість доступу до Порталу В2В через мережу Інтернет.

Адміністрація не несе відповідальності за проблеми та недоліки, що виникають або виявлені в процесі оновлення, підтримки та експлуатації Порталу В2В (включаючи без обмеження проблеми сумісності з іншими програмними продуктами, драйверами та ін., невідповідність результатів використання сервісу очікуванням Консультанта, тощо). Ні за яких обставин Адміністрація не несе відповідальності за збитки Консультанта в період надання Консультанту доступу до Порталу В2В і надання послуг, в тому числі понесені в результаті помилок, пропусків, перерв в роботі, видалення файлів, зміни функцій, дефектів, затримок в роботі при передачі даних, і т.п. подій.

Адміністрація і Консультанти не несуть відповідальності за будь-які дії Користувача, що призвели до заподіяння шкоди третім особам.

Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки або незручності, які є результатом доступу або відсутності можливості доступу Консультанта на Портал В2В.

Адміністрація не несе відповідальності за точність консультацій наданих Консультантами на Порталі В2В, а також не зобов'язана контролювати відповідність консультації законодавству України.

Якщо Консультант порушує права третіх осіб через свою консультацію (або інший контент, опублікований на Порталі В2В), він несе відповідальність за будь-які збитки. Якщо Адміністрація змушена змінити або видалити консультацію або інший контент, введений Консультантом в зв'язку з порушенням авторських прав або з інших причин, Адміністрація має право стягувати з Консультанта понесені додаткові витрати (втрати), що виникають при цьому.

За розголошення інформації по замовленням із статусом "конфіденційні" та наданим по ним консультаціям, консультанти несуть відповідальність згідно з діючим законодавством за надані збитки замовникам та сервісу у разі їх виникнення.

Наявність у консультанта трьох або більше негативних відгуків (скарг), це підстава позбавити Консультанта права надавати надалі платні консультації не меньш чим на 3 місяці (або на більший термін на розсуд Адміністрації сервісу). Якщо після цього Консультант отримає вдруге три негативних відгука (скарги), то це є підставою для блокування Консультанта (деактивації його реєстрації і видалення його облікового запису). Крім того, якщо на думку Адміністрації сервісу, Консультант, який має меньше трьох негативних відгуків (скарг), надає неякісні консультації або неповні або з граматичними помилками, що псують імідж сервісу, то Адміністрація сервісу має право на свій розсуд позбавити цього Консультанта права надавати надалі платні консультації не меньш чим на 3 місяці (або на більший термін).

У випадку прострочення терміну підготовки трьох платних консультацій, Консультант автоматично позбавляється на 3 місяці права надавати платні консультації (приймати замовлення на консультації). Цей термін Адміністрація сервісу може збільшити на свій розсуд, якщо вважає, що таке прострочення строку підготовки платних консультацій псує іміджу сервісу.

Гіперпосилання на інші веб-сайти.

Портал В2В містить посилання на інші веб-сайти, які не підтримуються Адміністрацією. При цьому Адміністрація не несе відповідальності за зміст цих веб-сайтів, як і не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки чи шкоду, які виникають у зв'язку з утриманням цих веб-сайтів. Будь-які посилання на інші веб-сайти здійснюються для зручності Консультантів Порталу В2В, і не мають на увазі схвалення Адміністрацією даних веб-сайтів або асоціації з їх діяльністю. Адміністрація не несе ніяких зобов’язань і відповідальності за використання інших веб-сайтів, які Консультант відвідує і використовує на свій страх і ризик. Будь-яка третя сторона, яка хотіла б встановити гіперпосилання на Порталі В2В, повинна попередньо повідомити Адміністрацію про свій намір. Однак Адміністрація не несе ніяких зобов'язань по встановленню взаємних гіперпосилань на веб-сайт третьої сторони.

 

Форс мажор.

Адміністрація звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання зобов'язань за цією Угодою, якщо таке невиконання з'явиться наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), тобто надзвичайних і невідворотніх сторонами за даних умов обставин, в тому числі:

стихійного лиха, пожеж, катастроф та інших подій природного або техногенного характеру, масових заворушень, заборонних дій влади, зміни в законодавстві, перебоїв в електроживленні, глобальних перебоїв в роботі українських і міжнародних сегментів мережі Інтернет, збоїв систем маршрутизації, збоїв в розподіленій системі доменних імен , збоїв, викликаних хакерськими і DDoS-атаками, а також іншими протиправними діями третіх осіб.

Адміністрація зобов'язана, якщо це технічно можливо, по електронній пошті або шляхом публікації на головній сторінці Порталу В2В повідомити Консультанта про наявність форс - мажорних обставин протягом 10 (десяти) днів з моменту їх настання.

Якщо настання відповідних форс-мажорних обставин безпосередньо вплинуло на виконання Адміністрацією зобов'язань в строк, встановлений в цій Угоді, цей строк відповідно продовжується на час дії відповідних обставин.

Якщо неможливість виконання зобов'язань за цією Угодою буде тривати понад 6 (шести) місяців, ця Угода вважається розірваною.

 

Порядок вирішення спорів.

У випадках виникнення розбіжностей і суперечок через невиконання або неналежного виконання Правил або у зв'язку з ними, сторони будуть прагнути до їх врегулювання шляхом переговорів і досягнення мирової угоди. При недосягненні мирової угоди шляхом переговорів, спори підлягають розгляду та вирішенню в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

 

Вступ Угоди в силу.

Угода набуває чинності з моменту прийняття Консультантом її умов.

Консультант приймає умови Угоди шляхом проставляння відповідної відмітки поруч з текстом «Я приймаю умови Угоди» при реєстрації на Порталі В2В. Ця дія Консультанта підтверджує, що він ознайомлений з усіма умовами Угоди і в повній мірі усвідомлює їх значення, а також можливі наслідки порушення цих умов. Це є повним і беззастережним прийняттям умов Угоди, і Консультант вважається особою, яка вступила з Адміністратором Порталу В2В в договірні відносини шляхом укладення Угоди в письмовій формі.

Якщо Консультант не згоден з умовами Угоди, використання ресурсів Порталу В2В здійснюється в межах, які не передбачають реєстрації Консультанта згідно умов цієї Угоди.

У разі порушення Консультантом умов цієї Угоди, в тому числі, якщо таке порушення призвело до заподіяння шкоди Адміністрації або іншим особам, або при наявності загрози заподіяння такої шкоди внаслідок дій Консультанта, Адміністрація має право в односторонньому порядку припинити дію цієї Угоди, укладеної з цим Консультантом. Збиток, заподіяний Консультантом Адміністрації, відшкодовується в порядку, встановленому законодавством України.

Адміністрація має право, в будь-який момент, в односторонньому порядку, змінити порядок надання доступу та надання послуг в рамках використання Порталу В2В або припинити подальше обслуговування Порталу В2В повністю, або в частині, що може спричинити за собою зміну, або припинення дії цієї Угоди без попередньої згоди Консультанта.

Дана Угода вважається укладеною на невизначений термін. Договірні відносини можуть бути припинені обома сторонами без пояснення причин з періодом повідомлення 30 днів до кінця місяця.

 

Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram