Я на окупації, воєнкомат дзвонить та наказує пройти повторну медкомісію
Відстрочка чи зняття при діагнозі
Потрібна консультація щодо військово-облікового документа
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram