розподіл майна після смерті матері

 доброго дна  ситуація така  після смерті матері дружини  (13років тому) залишилось 2 сестри 1 повнолітня,молодша школярка.Страша оформила опікунство і над молодшою.Після досягнення повноліття  в право спадщини ніхто невступив будинок і земля які належали матері  зависли в повітрі .Документів на будинок тех паспорт,  і всі інші документи відсутні .Після мого одруження з молодшою сестрою   постало питання оформлення  будинку і розподілу майна між сестрами  що спричинило   скандали.Таке питання  яким чином  нам діяти щоб  все легалізувати адже добровільно старша сестра відмовляється ,аргументуючи тимщо це все її  ,в неї 7 дітей  і їй потрібно .В нас 2 дітей маленьких  3 та 1 рік .Будинок поділили по факту на 2частини  з окремими входами але коменікації залишились спільні(світло,вода)

25.04.2019 10:13 1997

Консультація виконавця

Наталія і Артем Кірюшини
Адвокат
У сервісі: 5 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 27

Доброго дня.

Відповідно до ч. 3 ст. 1268 ЦК України спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку шести місяців він не заявив про відмову від неї.

В даному випадку Ваша дружина фактично вступила у спадщину та має право на 1/2 частину будинку та земельної ділянки.

Але у зв'язку із відсутністю правовстановлюючих документів на спадкове майно (будинок та земельна ділянка) право власності на зазначене майно слід визнати у судовому порядку.

Якщо Вам необхідна допомога у складанні необхідних документів для суду та представництва Ваших інтересів в суді - звертайтесь до нас.

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram