про приватну каналізаційну гілку, узаконення

Шість приватних домогосподарств, за свій кошт провели 800 м каналізаційної гілки до врізки в загальний колектор міста через заїзд до сміттєзбірника..


Проект реалізовано за погодженням з місто "Водоканалом". Інший приватний забудовник, після придбання поряд розташованих земельних ділянок,  загородив парканом весь участок разом зі всіма ділянками і перегородив заїзд до сміттєзбірника. Після чого почав вимагати переносу каналізаційної гілки в обхід своєї ділянки. Для цього потрібні додаткові кошти. Чи має право громада вимагати компенсації чі внеску від нового власника на перенос гілки і чи повинен він погодити нове проектне рішення з власниками приватної каналізаційної гілки у разі приєднання до неї нового власника? 

16.05.2019 08:47 1957

Консультація виконавця

Валерій Шовкошитній
Юрист
У сервісі: 5 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 4

Проект реалізовано за погодженням з місто "Водоканалом", отже якщо ділянки розташовані поряд то його дії взагалі не законні. Потрібно звертатися до правоохоронних органів із заявою (якщо не вдається домовитись). Якщо каналізаційна гілка всеж проходить тереторією яка належить "Інший приватний забудовник" тоді потрібно зясовувати на яких підставах та умовах було придбано ці ділянки, та чому не було враховано наявність погодженої з місто "Водоканалом" гілки каналізації. Булоб добре подивитись на договір купівлі ділянок можливо там прописані особливі умови на цей рахунок, а "Інший приватний забудовник" просто не законно вимагає від вас переносу каналізаційної гілки. Каналізаційна гілка належить Громаді на законних підставах тому Громада має право розпоряджатись нею на власний розсуд в тому числі вимагати компенсації чи внеску від нового власника на перенос гілки (якщо буде досягнуто такої згоди) та так, він обов'язково повинен погодити нове проектне рішення з власниками приватної каналізаційної гілки у разі приєднання до неї за що власники також можуть вимагати внесок. Це ваша приватна власність якою ви можете розпоряджатись на власний розсуд (продати, зтати в оренду, брати плату за приєднання, перенести за погодженням з ком. службами. тощо.). 

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram