; ;

оподаткування фіз.осіб які працюють за кордоном

  1. з податкової прийшло повідомлення про подання податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані за 2018 рік у зв'язку із отриманням довідки-підтвердження Резидента України. Що робити в такому випадку?
20.05.2019 12:49 509

Консультація виконавця

Євгеній Дорошенко
Адвокат
У сервісі: 7 місяців
15 відгуків (15 +) (0 -)
Рейтинг: 13082
Консультацій: 69

Ви зобов'язані подавати декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік.

Довідка-підтвердження статусу податкового резидента України видається для підтвердження, що особа є платником податків в Україні і є резидентом України у розумінні договору про уникнення подвійного оподаткування між Україною (Урядом України) та відповідною країною та отримує доходи за межами України. Декларація платниками податку подається за базовий звітний (податковий) період , що дорівнює календарному року, до 1 травня року, що настає за звітним. Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею декларації.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи виникає у фізичної особи у випадках, передбачених Податковим кодексом України. Зокрема п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 Кодексу визначено, якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку – отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію.

За вибором платника податків декларація подається особисто або уповноваженою на це особою, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладень або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

Приклади заповнення декларації розміщено на офіційному веб-порталі ДФС.

Для правильного оформлення декларації Вам краще звернутися до центру обслуговування платників ДПІ ДФС.

Якщо подобається, тисни кнопку