Об’єкт оподаткування ПДВ операції з постачання негашених поштових марок України

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з постачання негашених поштових марок України, конвертів або листівок з негашеними поштовими марками України?

07.02.2018 13:46 1651

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 3 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 511

Актуально на 7.02.2018



Відповідно до п.п. 196.1.4 п. 196.1 ст. 196 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями не є об’єктом оподаткування ПДВ операції, зокрема, з постачання негашених поштових марок України, конвертів або листівок з негашеними поштовими марками України, крім колекційних марок, конвертів чи листівок для філателістичних потреб, базою оподаткування яких є продажна вартість.



Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 101.04)

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram