Питання з приводу державної допомоги

 Доброго дня! Скажіть будь-ласка я подавала документи на малозабезпеченим пів року тому. прийшла відповідь письмова що не вийшло. Сімя складається з 4-х осіб: батько, мати, і 2-є дітей, хлопчик-5 р, дівчинка- 1 рочок) В письмовій відповіді було сказано чому прийшла відмова--- 22338грн це дохід чоловіка який я подавала на отримання малозабезпеченим, далі мені врахували-- щомісячна допомога при народженні дитини-2064грн, і допомога у звязку із вагітністю і пологами-2431.94грн. Мене цікавить чи повинні враховуватись ці кошти. окрім довідки про доходи чоловіка яку я подавала разом з усіма документами чи ні?

27.06.2019 20:54 2274

Консультація виконавця

Альона Новікова
Адвокат
У сервісі: 5 років
2 відгука (2 +) (0 -)
Консультацій: 9

Доброго дня!


При оформленні малозабезпеченості враховуються усі види доходів окрім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форм власності.


Щомісячна допомога при народженні дитини-2064грн, і допомога у звязку із вагітністю і пологами-2431.94грн. є періодичними, щомісячнимними допомогами і вони враховуються у сумарний дохід сімї. 


Пропоную звернутись повторно після закінчення виплат на дітей.


Сподіваюсь, що відповіла на Ваше питання.З повагою,


Адвокат А. І. Новікова


Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram