Сумісництво в ОМС

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, вирішити одне питання. Особа обрана депутатом місцевої ради однієї ОТГ. Водночас, претендує на посаду начальника відділу виконкому місцевої ради зовсім іншої ОТГ. Чи можна суміщати таку діяльність? Якщо так, то за яких умов? Заздалегідь вдячна за відповідь.

22.11.2020 11:56 40

Консультація виконавця

Игорь Дайнеко
Адвокат Чернігів
У сервісі: 7 місяців
14 відгуків (12 +) (2 -)
Рейтинг: 30214
Консультацій: 87

Доброго дня. Таке суміщення можливо та законом не заборонено за умови, особа не обрана секретарем місцевої ради. 

За змістом ч. 9 ст. 51 ЗУ "Про місцеве самоврядування" (далі - Закон) до складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради не можуть входити депутати відповідної ради, крім секретаря ради. 
Відповідно положень ч.4 ст. 51 Закону до складу виконкому входить за посадою секретар місцевої ради. 
Таким чином, якщо особа обрана депутатом місцевої ради, то вона не має права входити до складу виконкому цієї ради та може входити до складу виконкому іншої місцевої ради, але за умови якщо вона не була обрана секретарем ради. 

Якщо подобається, тисни кнопку