Визначення місця постачання послуг, пов’язаних з нерухомим майном відповідно до норм ПКУ

Як визначається місце постачання послуг, пов’язаних з нерухомим майном відповідно до норм ПКУ?

08.02.2018 15:35 1915

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 6 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 511

Актуально на 8.02.2018



Відповідно до пп.186.2.2 п.186.2 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ, місцем постачання послуг є фактичне місцезнаходження нерухомого майна, у тому числі що будується, для тих послуг, які пов’язані з нерухомим майном:
     а) послуг агентств нерухомості;
     б) послуг з підготовки та проведення будівельних робіт;
     в) інших послуг за місцезнаходженням нерухомого майна, у тому числі того, що будується.



Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 101.05)

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram