Податки

Чи потрібно сплачувати податки з виграшів у букмекерів? Якщо так, то як це зробити? Як декларувати такі надходження на банківську картку?

03.05.2021 23:04 93

Консультація виконавця

Галина Токмач
Юрист
У сервісі: 1 рік
26 відгуків (25 +) (1 -)
Рейтинг: 21643
Консультацій: 85

Доброго дня. Згідно п.170.6.1. Податкового кодесу України податковим агентом платника податку під час нарахування (виплати, надання) на його користь доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею чи в інші розіграші, у букмекерському парі, у парі тоталізатора, призів та виграшів у грошовій формі, одержаних за перемогу та/або участь в аматорських спортивних змаганнях, у тому числі у більярдному спорті, є особа, яка здійснює таке нарахування (виплату).

Базова (основна) ставка податку становить 18 відсотків від доходу, отриманого від букмекерської діяльності.

Тобто, ви отримуєте виграш на карту вже з мінусуванням суми податку. А отже, вам сплачувати податок не потрібно.

Що стосується заповнення декларації, її потрібно подавати до 1 Травня 

З повагою, юрист Галина Токмач

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram