Визначення місця постачання послуг, які не включені до переліку послуг, визначених у п. 186.2 та п. 186.3 ст. 186 ПКУ

Як визначається місце постачання послуг, які не включені до переліку послуг, визначених у п. 186.2 та п. 186.3 ст. 186 ПКУ?

09.02.2018 10:35 830

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 3 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Рейтинг: 0
Консультацій: 511

Актуально на 9.02.2018



Відповідно до п.186.4 ст.186 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями місцем постачання послуг є місце реєстрації постачальника, крім операцій, зазначених у пунктах 186.2 і 186.3 цієї статті.



Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 101.05)

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram