Строкова служба

навчання на військовій кафедрі дає можливість отримати відстрочку від строкової служби? якщо ні то як повернути кошти сплачені за навчання 

17.09.2019 17:57 312

Консультація виконавця

Ірина і Владислав Леонови
Адвокат
У сервісі: 1 рік
27 відгуків (26 +) (1 -)
Рейтинг: 25180
Консультацій: 104

Громадяни, які проходять навчання на кафедрі військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, призову на строкову військову службу не підлягають. 

Під час призову на строкову військову службу голови районних (міських) призовних комісій відповідно до  статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» порушують клопотання перед обласною  призовною комісією та громадянам зазначеної категорії НАДАЮТЬСЯ ВІДСТРОЧКИ ВІД ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ.

Але, це стосується громадян, які проходять військову підготовку у закладах вищої освіти за денною формою навчання.

Стосовно повернення коштів, слід читати умови договору про військову підготовку 

Якщо подобається, тисни кнопку