Продажа 2 авто, можно ли в этом году и следующем без налога ?

Здравствуйте, есть 2 авто на физ лицо, знаю что есть налог на продажу 2 и следующих в Украине.
Можно ли продать 1 авто до конца года, и продать 2 после нового года, что бы не уплачивать налог ?

27.11.2021 19:34 972

Консультація виконавця

Богдан Пересада
Адвокат Київ
У сервісі: 3 роки
301 відгук (300 +) (1 -)
Консультацій: 997
Топ 3 спеціалізації:
  • Військове право
  • Кредити банків
  • Цивільне право

Добрый вечер.

Да, если продать одно авто в этом году, а другое - в следующем, то налог платить не придеться.

Это предусмотрено пунктом 173.2 Налогового кодекса Украины, а именно: к виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram