Чи потрібно сплачувати ЄСВ, якщо я ФОП 3ї групи та рпацівник на ТОВ де за м...
Не можу зареєструвати повідомлення КІК.
Работа по дилерскому договору на ЕН 3 группа
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram