ДТЕК нараховує комерційний тариф на вбудоване приміщення з машиномісцями

Є багатоповерховий будинок з вбудованим підземним паркінгом у підвальному приміщені. Керуючий орган ОСББ. Кожне машиномісце має окремий інвестиційний договор, паркінг здавався в експлуатацію разом із будинком і вони мають єдиний паспорт. Всі лічильники в будинку приняти ДТЕКом згідно договору приєднання де вони всі описані.
Навпроти кожного лічильника є вид навантаження: технічни цілі, побутове споживання, вбудовані приміщення, тощо.
Один із цих лічильників має вид навантаження - "паркінг". Коли ОСББ підписувало цей договір із ДТЕК, то тариф на освітлення машиномісць був побутовим, але згідно новим правилам цей тепер комерційний тариф.

Проблема в тому що цей лічильник рахує не тільки освітлення машиномісць. У тому ж договорі є додаток який описує споживачів на саме цьому лічильнику: аварійне освітлення паркінгку, системи пожежогасіння, димовидалення та сигналізації паркінгу, основне освітлення паркінгу, ворота в паркінг та шлагбаум на двор. А основне осітлення паркінгу освітлює не тільки машиномісця але й проходи між ними та в суміжних технічних приміщення підвалу де знаходиться вентиляція та тамбури лифтів. А шлагбаум взагалі знаходиться надворі на в`їзді до прибудинкової теріторії.
Чи правомірно таке нарахування, вважаючи що увесь паркінг(окрім самих машиномісць) а також усі інженерні системи є спільною власністю будинку і уся е/е використується для утримання спільної власності осбб?
Чи є шанс довести в суді що нарахування по ком. тарифу помилкове без додаткових єкспертиз, а просто маючи на руках сам договір і додаток?

20.05.2023 21:20 Заявок: 0 64 Нова консультація | Відкрите питання
Консультант не обраний. Якщо ви знаєте відповідь, то маєте можливість підготувати консультацію в якості консультанта
Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram