Син повнолдітній студент чи буде відстрочка в батька?

Допоможіть будьласка, бать 3х дітей одному з синів виповняється 18 но він студент чи буде це впливати на подальшу відстрочку від мобілізації?
Або якщо син виїде закордон чи це на щось вплине?
17.04.2024 13:51 200

Консультація виконавця

Андрей Карпенко
Адвокат Київ
У сервісі: 3 роки
152 відгука (152 +) (0 -)
Консультацій: 776

Вітаю я!

Діючий Закон "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (стаття 23) каже:

"Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:

...

жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років;"

Нова редакція статті 23 (набирає чинності з 18.05.24) каже:

"Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:

...

жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років, крім тих, які мають заборгованість із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці;"

ЯК БАЧИМО, ДЛЯ ВІДСТРОЧКИ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ, ВСІ ДІТИ ПОВИННІ БУТИ ВІКОМ ДО 18 РОКІВ. 

ВИЇЗД ПОВНОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ ЗА КОРДОН, НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА МОБІЛІЗАЦІЮ БАТЬКА.

ОТЖЕ, ВИ ВТРАТИЛИ ПРАВО НА ВІДСТРОЧКУ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ, ПЦСЛЯ ТОГО, ЯК ОДНА З ТРЬОХ ДІТЕЙ, СТАЛА ПОВНОЛІТНЬОЮ.

ШУКАЙТЕ ІНШУ ПІДСТАВУ ДЛЯ ВІДСТРОЧКИ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ. 

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram