Задоволені наданою консультацією. Щиро дякуємо! Рекомендуємо!
Вручили повістку, я навчаюсь, але ще не має офіційного наказу
Щодо відновлення роботи закладів додаткової освіти
Вступ до ВНЗ без військового квитка (друга вища)
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram