Ввезення до України зарядних станцій згідно Закону № 3853-ІХ (скасування мита та ПДВ)

Згідно Закону України № 3853-IX від 16.07.2024 та Указу Президента України, скасовується мито та ПДВ на електрообладнання та, зокрема, на зарядні станції, що мають потужність вище 300 Вт.
Отже, питання по суті:
1) чи можу я, як фізична особа, ввозити на територію України 2 шт зарядних станцій потужністю вище 300 Вт, вартість котрих 485 Євро і 790 Євро. Вага 13 і 22 кг відповідно, для власного користування.
2) не знайшов жодних обмежень, щодо кількості, ваги, загальної вартості таких зарядних станцій, котрі можна ввозиит до України, що обумовлене Законом. Чи існують такі обмеження, як наприклад: "не оподатковуються товари вартістю до 500 Євро та вагою до 50 кг при ввезенні до України". Тобто, чи існують якісь ліміти на такі товари.
3) в разі ввезення без мита зазначених товарів, чи потрібно рухатись червоним коридором при перетині кордону та декларувати зазначені вище товари, чи можу вільно їхати зеленим коридором?
26.11.2025 14:12 Заявок: 5 62 Нова консультація | Відкрите питання

Обраний виконавець

Олексій Тимошенко
16 відгуків (16 +) (0 -)
Консультацій: 81
Доброго дня. Маю досвід в питаннях ввезення до України зарядних станцій. Надам детальну консультацію.
250 грн
Подав пропозицію:
Пропозиції консультантів | Для вибору виконавця Вам потрібно авторизуватися

Дмитро Неофіта
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 0
Готовий надати консультацію.
250 грн
Подав пропозицію:
Андрій Топчій
92 відгука (89 +) (3 -)
Консультацій: 412
Топ 3 спеціалізації:
  • Сімейне право
  • Спадкове право
  • Військове право
Добрий день! Готовий Вас проконсультувати
250 грн
Подав пропозицію:
Андрей Брылев
Андрей Брылев
Юрист Харків
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 2
Готовий надати розгорнуту консультацію. Знайомий з митними процедурами і зокрема в частині особливостей режимів, платежів та пільг. Можу надати і рекомендації з оформлення документів.
250 грн
Подав пропозицію:
Владислав Дерій
Владислав Дерій
Юрист Полтава
1 відгук (1 +) (0 -)
Консультацій: 5
Доброго дня! Надам консультацію та практичні поради
250 грн
Подав пропозицію:
Олексій Тимошенко
16 відгуків (16 +) (0 -)
Консультацій: 81
Доброго дня. Маю досвід в питаннях ввезення до України зарядних станцій. Надам детальну консультацію.
250 грн
Подав пропозицію:
Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram