Оподаткування подарунків дорожчих за 930 грн.

    Підприємство проводить рекламну акцію та розігрує подарунки (дорожче 930грн.). За умовами акції особа яка приймає участь має бути ідентифікована, такі правила. Тому підприємство буде платити за учасників ПДФО та ВЗ. А так як податки утримуються не з працівників, а зі звичайних фіз.осіб, то виходить, що сплачені податки - це теж додаткове благо (є консультація ЗІР про "ПДФО на ПДФО"). Зобов`язати призерів компенсувати підприємству суму податків - якось не солідно, і цього ніхто робити не буде.
Підкажіть як вийти з ситуації?

19.12.2018 09:01 1187

Консультація виконавця

Ігор Бутник (ПП АФ "НІКО")
Аудитор
У сервісі: 2 роки
22 відгука (22 +) (0 -)
Рейтинг: 33078
Консультацій: 81

    Пунктом 164.5. статті 164 Податкового кодексу України встановлено, що під час нарахування (надання) доходів у будь-якій негрошовій формі базою оподаткування є вартість такого доходу, розрахована за звичайними цінами, правила визначення яких встановлені згідно з цим Кодексом, помножена на коефіцієнт, який обчислюється за такою формулою:


К = 100 : (100 - Сп),


де К - коефіцієнт;


Сп - ставка податку, встановлена для таких доходів на момент їх нарахування.


    Таким чином, для визначення бази оподаткування у даному випадку потрібно вартість подарунку помножити на 1,2195 (100:(100-18)).

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram