Требование к выкопировке при оформлении земельного участка в собственность, для подачи заявления по ст 121 ЗКУ

Вопрос по оформлению участка в собственность, по 121 ст, ЗК. Могу ли я сделать выкопировку территории на карте Гугл, или Кадастровой, самостоятельно? Где я могу найти требования к выкопировке? И что значит, если на карте Незарегистрированые территории? Могу я указывать их в выкопировке? Благодарю. Прикрепил скрин, для примера, на кадастровой карте.

18.02.2020 06:35 2570

Консультація виконавця

Артем Сергєєв
Адвокат Харків
У сервісі: 5 років
12 відгуків (10 +) (2 -)
Консультацій: 74

Ваш вопрос регулируеться ЗУ "Про Державний земельний кадастр"


(Стаття 35. Кадастрова карта (план)


1. Кадастрова карта (план) ведеться для актуалізованого відображення у часі об'єктів Державного земельного кадастру у межах кадастрового кварталу, кадастрової зони, у цілому в межах території адміністративно-територіальної одиниці (село, селище, місто, район, область, Автономна Республіка Крим).


2. Кадастрова карта (план) ведеться в електронній (цифровій) формі.


3. Зміст та вимоги щодо відображення інформації на кадастровій карті (плані) встановлюються Порядком ведення Державного земельного кадастру.


4. Складовою частиною кадастрової карти (плану) є індексна кадастрова карта (план), порядок складання якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.


5. Викопіювання з кадастрової карти (плану) може бути надане фізичним та юридичним особам. Порядок надання такого викопіювання встановлюється Порядком ведення Державного земельного кадастру.)


Когда Вы выберете свободный земельный участок, можно обратиться в территориальный орган Государственной службы по вопросам геодезии, картографии и кадастра (Держгеокадастр) и заказать указанные выше графические материалы - выкопировки из кадастровой карты или плана. Стоимость выкопировки - 0,03 размера минимальной заработной платы.


Но ждать выкопировку можно и месяц. Можно сделать выкопировку в частной фирме или самому - с  Публичной кадастровой карты.


(Викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) із зазначенням бажаного місцезнаходження майбутньої земельної ділянки, підготовлене та роздруковане самостійно її замовником, може застосовуватися як графічні матеріали у випадках, передбачених частиною шостою статті 118абзацом другим частини другої статті 123пунктом “б” частини шостої статті 151 Земельного кодексу України.)


Стаття 118. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами


6. Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею.


... https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2768-14 


Форма графических материалов как таковая не утверждена ни одним нормативным актом.


При изготовлении выкопировки следует руководствоваться Постановлением КМУ "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1051-2012-п?find=1&text=викопіюванн#Text 


(46. З метою надання фізичним та юридичним особам актуальної картографічної інформації про об'єкти Державного земельного кадастру згідно з пунктами 162-199 цього Порядку виготовляється викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) за формою згідно з додатком 7.


47. Викопіювання виготовляється в масштабі, який забезпечує чітке відображення усіх елементів картографічної основи Державного земельного кадастру та відображених на ній відомостей Державного земельного кадастру (зокрема обліковий номер об’єкта Державного земельного кадастру; кадастровий номер земельної ділянки; номер кадастрового кварталу; номер кадастрової зони; найменування адміністративно-територіальної одиниці).


48. Вид картографічної основи та перелік відомостей Державного земельного кадастру, які відображаються на викопіюванні, визначаються фізичними та юридичними особами під час подання згідно з пунктами 162-199 цього Порядку заяви про отримання викопіювання. 


Требования (Додаток 7 до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів Українивід 18 липня 2018 р. № 710


https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1051б-2012-п#Text 



«Незарегистрированные территории» - слой территорий за пределами населенных пунктов, информация о которых не внесена в автоматизированную систему Государственного земельного кадастра. Площадь незарегистрированных земель рассчитана в разрезе местных советов. Слой носит информационный характер.

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram