Меня признали не придатний на ВЛК по ст.36в.38б и отправили в часть ждать документы, они спишут по-любому? Не могут они изменить свое решение?

Меня признали не придатний на ВЛК по ст.36в.38б и отправили в часть ждать документы, они спишут по-любому? Не могут они изменить свое решение?

25.03.2020 15:44 98

Консультація виконавця

Олена Насеко (ТОВ "Спектр Трансбуд")
Юрист
У сервісі: 4 місяці
16 відгуків (15 +) (1 -)
Рейтинг: 18750
Консультацій: 63

Доброго вечора.

У разі, коли військовослужбовці, які звільняються з військової служби, визнані непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку, ВЛК приймає постанову (висновок) про:

  • непридатність до військової служби у мирний час;
  • обмежену придатність у воєнний час;непридатність зі зняттям з обліку.

Постанова ВЛК про ступінь придатності військовослужбовця до військової служби чинна протягом 12 місяців з моменту проведення медичного огляду.

Постанови ВЛК щодо військовослужбовців, які визнані непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку або непридатними до військової служби у мирний час, обмежено придатними у воєнний час, повинні бути реалізовані НЕГАЙНО (пункт 22.12 Положення).

Військовослужбовці строкової військової служби, визнані у мирний час ВЛК непридатними до військової служби, після виписки із військових лікувальних закладів підлягають госпіталізації до лазарету військової частини (а за його відсутності - звільненню від виконання службових обов'язків) до звільнення з військової служби за станом здоров'я.

Тобто, враховуючи викладене вище, військова частина зобов'язана врахувати рішення ВЛК і в обов'язковому порядку Вас списати протягом 12 місяців з моменту проходження Вами медичного огляду.

 

В разі виникнення у Вас додаткових питань, звертайтесь на ел. адресу: naseko529@gmail.com. 

Хай щастить.

З повагою, Олена.

 

Якщо подобається, тисни кнопку