Дать разъяснение по договору КАСКО

Здравствуйте! Интересует предоставить комментарий касательно максимальных сроков выплаты по данному договору (во вложении), а также по сумме и особенностям ее выплаты, автомобиль признан конструктивно разрушенным (ремонт стоит больше 70% от страховой стоимости). Также прошу указать о прочих важных особенностях данного договора.

25.03.2020 22:31 96

Консультація виконавця

Дмитро Дончак
Юрист
У сервісі: 6 місяців
20 відгуків (20 +) (0 -)
Рейтинг: 24272
Консультацій: 110

Добрий день.

По порядку:

1. Згідно договору, максимальний термін виплати: 5 робочих днів з моменту повідомлення про ДТП для огляду авто + 5 р.д. на погодження/непогодження виставленної калькуляції + 5 р.д на складання Страхового акту + 14 р.д. на виплату. Разом 29 р.д. (приблизно1,5 місяця). Але це максимально. Відштовхуватися потрібно від дати складання Страхового Акту + 14 р.д.

2. Сума виплат (СВ) залежить від дійсної вартості (ДВ) автомобіля на момент ДТП, ДВ вказується в акті товарознавчої експертизи (я його не побачив) і повинна становити приблизно 900...950тис.в Вашому випадку (якщо вартість авто на момент укладання договору взята не з "потолка"). Формула в п. 12.4.1 досить заплутана, але в принципі СВ=ДВ плюс Ваші підтверджені витрати на транспортування машини після ДТП (але не більше ніж 5500грн.) мінус франшиза (10тис.500грн.).

3. Якщо вважаєте, що сума ДВ занижена (це може бути, якщо оцінювач пов'язаний з страховою), то маєте право самі знайти ліцензовану організацію, яка проведе експертизу, і домовтеся про дату огляду. Потім обов'язково письмово попередьте страхову про дату проведення огляду! Бажано за 10 днів до огляду.

4. Договір стандартний, особливостей немає. Дуже сподіваюся, що Ви виконали всі пункти, вказані в розділі 10 і в розділі 11 договору. Їх невиконання може бути підставою для відмови у виплаті, або в зменшенні розміру виплат.

Будууть питання - пишіть на ел.пошту ddmitr@ukr.net

З повагою, Дмитро Дончак.

Якщо подобається, тисни кнопку