Розподіл майна після розлучення.

Після розлучення колишня дружина забрала машину, чи можу я забрати машину звернувшись в поліцію, чи тільки через суд

06.04.2020 16:43 1498

Консультація виконавця

Дмитро Липовський
Адвокат
У сервісі: 4 роки
18 відгуків (16 +) (2 -)
Консультацій: 72

Добрий день.


З вашого питання незрозуміло це ваша спільна сумісна власність (набута разом із дружиною) чи особиста-вами особисто. Також невідомо на кого зареєстрована машина.


В разі реєстрації на вас –звертайтесь в поліцію.


В будь якому випадку при непорозумінні при поділі майна необхідно звертатись до суду з позовом про поділ майна подружжя. Не зайвим буде підготувати та подати разом з позовом заяву про забезпечення позову на спірне майно (Авто), шляхом накладення на нього арешту через суд до розгляду справи по суті. 


Розподіл автомобіля, як і будь-якого іншого майна, може здійснюватися як під час розлучення, так і окремим позовом після розірвання шлюбу. У разі відсутності добровільної домовленості між подружжям про поділ автомобіля порядок подальших дій визначається незалежно від того чи є інше майно, яке підлягає поділу. Але дане питання буде вирішуватися тільки в процесі судового засідання, в ході якого суддя, вислухавши обидві сторони і вивчивши надані документи, прийме рішення і визначить власника автомобіля.


Суд може:


·         Залишити автомобіль у власності одного з подружжя, зобов’язавши другого виплатити компенсацію в розмірі половини вартості;


·         Залишити автомобіль за одним з подружжя у складі іншого майна, присудивши другій стороні інше майно або грошові кошти.У випадку необхідності підготовки документів до суду, звертайтеся.З повагою, Липовський Дмитро


Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram