Адвокат Михайло Магарський

Адвокат Михайло Магарський, фото
Адвокат,
 • У сервісі: 2 місяці
 • Був онлайн 1 день тому
Вартість прямої консультації
300 грн
6 відгуків (4 +) (2 -)
 • Владимир
  6 днів
  Консультацiя №1268
  Уход с ВВНЗ

  Честно,ничего не дало и не понятно.Юрист ответил на пофигизме. Процитировал одну статью,даже не взяв во внимание факты. Зря деньги потратил

 • Ответе пожалуйста на комментарий!

 • Що тоді відповідати військомату, який силається на наказ МОУ номер 170, за яким я начебто зобов'язаний проходити строкову військову службу? На що силатися мені?

  Побачити вiдповiдь на вiдгук
  • Михайло Магарський
   Адвокат,
   У сервісі: : 2 місяці
   6 відгуків (4 +) (2 -)
   Залишив коментар:: 07.05.2019 10:23

   Законом України про військовий обовязок а також зазначеним Вами накозом передбачено, що Відстрочка від призову на військову службу офіцерів надається особам виключно за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату на підставах, визначених статтею 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», а саме: за сімейними обставинами; за станом здоров’я; для здобуття освіти; для продовження професійної діяльності. Додатково звертаю Вашу увагу, що наказ передбачає призов офіцерів із першим офіцерським званням тобто якщо Вам присвоювались подальші звання призову Ви теж не підлягаєте.

 • Юлия
  1 місяць
  Консультацiя №970
  прекращение алиментов

  Спасибо! А может ли биологический отец подать иск в суд на прекращение алиментов? И если суд вынесет положительное решение, то алименты прекратят задним числом, датой решения суда по удочерению?

  Побачити вiдповiдь на вiдгук
  • Михайло Магарський
   Адвокат,
   У сервісі: : 2 місяці
   6 відгуків (4 +) (2 -)
   Залишив коментар:: 07.05.2019 10:25

   Аліменти заднім числом не припиняються. Лише з дати вступу в силу судового рішення чи дати подання позову.

 • Консультацію надано на рівні smart, але за ціною в 10 раз дорожчою. Жодних посилань на нормативно-правові акти, інформації на дві стрічки, нічим не підтвердженої. Додатковими запитаннями в коментарях прийшлось "витягувати" відповідь на досить суттєвий момент, який не був висвітлений у відповіді. Але й після додаткових уточнень ситуація особливо не прояснилася. Неякісно виконана робота за ту ціну, яка була встановлена консультантом.