Нарахування аліментів

Доброго дня! Скажіть будь ласка стягнення аліментів на 1 дитину здійснюється з загальної суми нарахувань заробітної плати чи "чистої суми" заробітної плати без податків? Чим передбачено? Дякую.

03.05.2019 10:43 894

Консультація виконавця

Євгеній Дорошенко
Адвокат
У сервісі: 2 роки
15 відгуків (15 +) (0 -)
Рейтинг: 13682
Консультацій: 70

Згідно п. 13 Постанови КМУ № 146 від 26.02.1993, утримання аліментів провадиться з суми заробітку (доходу) після утримання всіх податків (податку з доходів фізичних осіб, внеску до пенсійного фонду) з цього заробітку (доходу) (з «чистої суми» заробітної плати без податків). Аліменти не утримуються з першої частини заробітної плати, а лише з сум остаточного розрахунку зі співробітником за місяць.

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram