Про створення безбар'єрного простору для МБГН

Чи потрібні якісь дозвільні документи для встановлення вертикального підйомника на вході у заклад соціального захисту (Центр реабілітації), якщо цей заклад знаходиться у житловому будинку, але приміщення є власністю громади Києва?

211 17.05.2019 12:33
50 грн

Консультація виконавця

Адвокат, Київ
У сервісі:4 місяці
8 відгуків (8 +) (0 -)
Поставити пряме питання Залишив відповідь: 17.05.19 20:29

 

Для встановлення вертикального підйомника на вході у закладі соціального захисту (Центрі реабілітації), отримання дозвільних документів не потребується з нижченаведених підстав.

* Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI:

«Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування».

*  Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI:

«Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затверджується Кабінетом Міністрів України».

Відповідно до пункту 11 «Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію» (затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406):

«Роботи з  улаштування засобів безперешкодного доступу до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію».

 * Відповідно до пункту 28 «Переліку  об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються» (затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 06.11.2017  № 289):

«Містобудівні умови та обмеження не надаються для дообладнання об’єктів житлово-громадського призначення засобами для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення».