Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

За якою формою подається Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та чи подається фінансова звітність за результатами 2016 року?

07.02.2018 13:40 1702

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 5 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 511

АКТУАЛЬНО НА 07.02.2018


02 серпня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553 «Про затвердження форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації» (далі – Звіт № 553), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.07.2016 за № 932/29062.
     Водночас втратив чинність наказ Міністерства доходів і зборів України від 27.01.2014 № 85, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.02.2014 за № 276/25053, яким було затверджено форму Звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій та Порядок його складання.
     Звіт № 553 подається неприбутковими підприємствами, установами, організаціями (далі – неприбуткові організації), які не є платниками податку на прибуток підприємств відповідно до п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій (п. 46.2 ст. 46 ПКУ).
     Неприбуткові організації, які не порушували вимог ПКУ, подають Звіт № 553 за базовий податковий (звітний) період – календарний рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. При цьому такі неприбуткові організації Звіт № 553 за звітні податкові періоди, що дорівнюють «I кварталу», «Півріччю», «Трьом кварталам», не подають.
     Пунктом 46 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що фінансова звітність є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та його невід’ємною частиною. 
     Таким чином, неприбуткові організації разом зі Звітом № 553 за 2016 рік подають до контролюючого органу річну фінансову звітність.


    Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 102.01)

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram