консультація з приводу навчання ,, оплачував три роки на четвертий рік не оплатив, минуло півтора року і університет вимагає оплату за два навчальних семестри

Доброго дня. Навчався в аспірантурі на платній формі навчання на протязі трьох років на четвертий навчальний рік вирішив не навчатись, тому й не здійснив оплату. Черз півтора року університет висуває мені погрози судом, щоб я оплати 10000 тис грн за два навчальні семестри.Але на навчанні я не був. необхідна консультація стосовно даного питання

07.07.2019 21:04 1721

Консультація виконавця

Микола Лях
Юрист
У сервісі: 5 років
125 відгуків (122 +) (3 -)
Консультацій: 287

  Шановний замовник! Доброї ночі!  


На підставі наданого Вами договору з Львівською комерційною академією Укоопспілки вбачається, що згідно пункту 4.3 договору Ви повинні були оплатити за навчання цитую п.4.3. Плата за послугу здійснюється за кожний рік навчання( надання послуги)- до початку цього ж року. І далі у пнктах 5.1, 5.2, 5.3 Договору йдеться про санкції у випадку якщо п. 4.3. не буде виконано. 


Так, Ви не сплатили, після трьох років навчання, за подальше навчання, згідно договору.  Вам необхідно було б написати листа, що Ви припиняєте навчання, і не бажаєте продовжувати його, тобто розірвати договір. Ви цього не зробили, але і академія не скористалась договором, зокрема п.4.3. та пунктом 5 з підпунктами 5.1; 5.2; 5.3. і не розірвала договір у одностороньому порядку, як це передбачено п. 5.3.  Але важливе те, що послуга згідно договору академією не надана. За ненадану послугу, яка може бути оплата. 


Лист-попередження ректора Університету -? О.П. Кушик,  є не що інше, як залякування, але можна розцінити і як шантаж.   


Адже ніяких підстав для подачі позову у начального закладу немає. Ваш лист-відповідь на  лист-попередження університету можу підготувати у найкоротший час. 


 З повагою Микола Лях.      


Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram