Неприбуткова організація з надання працівникам матеріальної допомоги або виплати на потреби учасників

Чи має право неприбуткова організація надавати своїм засновникам (учасникам), членам такої організації, працівникам матеріальну допомогу або здійснювати виплати на потреби учасників (лікування, надання позик тощо)?

08.02.2018 10:55 1044

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 3 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Рейтинг: 0
Консультацій: 511

АКТУАЛЬНО НА 08.02.2018


З порушеного питання пропонуємо Вам звернутись до контролюючих органів ДФС для отримання індивідуальної податкової консультації відповідно до ст. 52 Податкового кодексу України, оскільки відповідь можна надати лише розглядаючи кожен конкретний випадок окремо із здійсненням аналізу документів конкретної організації.


Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 102.04)

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram