призначення на посаду працівника за результатами конкурсу (органи ОМС)

Добрий день!Потрібна допомога в кадровому питанні.Працівники органів місцевого самоврядування працювали на посадах начальників відділів за контрактом до оголошення результутів конкурсу. Після проведення конкурсу ці ж люди і були призначені на відповідні посади. Чи потрібно вносити запис в трудову про звільнення в звязку з закінченням терміну контракту і потім робити запис про призначення на посаду як переможця конкурсу?

21.07.2021 16:30 98

Консультація виконавця

Игорь Дайнеко
Адвокат Чернігів
У сервісі: 1 рік
77 відгуків (75 +) (2 -)
Рейтинг: 137438
Консультацій: 329

Доброго вечора. 

З 06.03.2021 року набирав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби».

З 06.03.21 порядок проведення конкурсної процедури регулюється відповідно до постанови КМУ від 25 березня 2016 року №246. 

Натомість, постанова Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290, якою затверджено Порядок призначення на посади державної служби на період дії карантину – втрачає чинність.

Таким чином, конкурси на посади, з якими до набрання чинності цим Законом укладені контракти про проходження державної служби на період дії карантину, оголошуються протягом 6 місяців. Граничний термін дії контрактів, укладених на час карантину, становить 9 місяців.

Вказаним законом запроваджені деякі важливі моменти, що пов’язані з процедурою проведення конкурсного відбору:

  • проведення конкурсів передбачається в тій же черговості, що і добори на посади державної служби. Це означає, що в першу чергу конкурси повинні бути оголошено на ті вакансії, призначення на які відбулося у квітні минулого року;
  • оголошені добори для призначення на вакантну посаду державної служби на період дії карантину, рішення за результатами яких не оприлюднені, скасовуються;
  • якщо рішення про призначення на посаду державної служби особи за результатами добору не прийнято станом на 06.03.2021 року, результати відповідного добору скасовуються;
  • спеціальна перевірка, встановлена статтею 56 Закону України «Про запобігання корупції», не проводиться стосовно осіб, які призначаються на посади державної служби або в органах місцевого самоврядування не пізніше наступного робочого дня після припинення дії контракту про проходження ними державної служби на період дії карантину. Але за умови, що стосовно таких осіб вже проводилася спецперевірка під час укладання відповідного контракту. 

Таким чином ОМС не має права призначити конкурс не припинивши дію контракту та не звільнивши особу. Процедура повинна бути наступна, визначається дата припинення контракту по добору в порядку черговості та в день припинення контракту призначається конкурс. Особа яка працювала державним службовцем в день припинення контракту звільняється та в день проведення конкурсу якщо вона перемогла в відборі призначається на посаду. Наведені дії: звільнення у зв'язку з закінченням дії контракту та призначення за конкурсом, необхідно відобразити в трудовій книжці шляхом внесення відповідних записів. 

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram