Медосмотры водителей и НДС

Облагаются ли медосмотры водителей НДС?

26.02.2018 13:23 1922

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 6 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 511

АКТУАЛЬНО НА 22.05.2015 


Согласно п.197.1.5 НКУ от НДС освобождены услуги по охране здоровья учреждениями, которые имеют лицензию на поставку таких услуг.


Медосмотры также относятся к услугам по охране здоровья и соответственно не облагаются НДС. Но есть следующие исключения в части медосмотров, которые должны облагаться НДС (исключения приведены в этом же пункте):


«в) проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров'я на прохання громадян;


з) проведення медичного огляду осіб для видачі:


дозволу на право отримання та носіння зброї громадянам, крім військовослужбовців і посадових осіб, носіння зброї якими передбачено законодавством;


відповідних документів на виїзд громадян за кордон за викликом родичів, що проживають у зарубіжних країнах, оздоровлення в зарубіжних лікувальних або санаторних закладах за власним бажанням, а також у службові відрядження (крім державних службовців, робота яких пов'язана з такими виїздами і які мають відповідні медичні документи);


посвідчення водія транспортного засобу;»


 


Как видим, медосмотры водителей облагаются НДС в одном случае – при получении свидетельства водителя. Другие проводимые медосмотры водителей, носящие обязательный характер, не облагаются НДС.

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram