Дуже компетентна відповідь. Дякую
Заборгованність по внескам ОСББ більше 3 років
Дерева у моїй садибі заважають моему сусідові.
Прописка
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram