Грошове забезпечення

Доброго дня! Чоловік військовослужбовець на оперативному лікуванні в лікарні по видаленню гриж в хребті. Підкажіть будь ласка,як відбувається нарахування заробітної плати.

04.12.2023 09:28 365

Консультація виконавця

Андрій Топчій
Юрист
У сервісі: 8 місяців
37 відгуків (36 +) (1 -)
Консультацій: 166
Топ 3 спеціалізації:
  • Сімейне право
  • Спадкове право
  • Військове право

Добрий день! Відповідно до Наказу МОУ № 260 від 26 червня 2018 року "Про затвердження порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам",Грошове забезпечення за останніми займаними посадами виплачується за період звільнення від виконання службових обов'язків у зв'язку з хворобою та перебуванням на лікуванні в лікарняних закладах та у відпустці для лікування у зв'язку з хворобою (відпустці за станом здоров'я) (далі - відпустка для лікування у зв'язку з хворобою), але не більше чотирьох місяців із дня вибуття з військової частини (крім випадків, передбачених чинним законодавством України, більш тривалих строків перебування на лікуванні).

Грошове забезпечення після чотирьох місяців безперервного перебування на лікуванні в лікарняних закладах виплачується на підставі висновку лікарняного закладу (військово-лікарської комісії), рішення командира військової частини про продовження перебування в лікарняних закладах та відповідно до вимог чинного законодавства.

Відповідно протягом 4 місяців лікування, військовослужбовцю мають нараховуватись відповідні виплати.Мова йде само про базові виплати, а не відповідні надбавки (+30 000 грн чи + 100 000 грн за перебування на передовій і т.д.).

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram