Усе стало зрозуміло) Дякую вам та бувайте здорові)
Здравствуйте! У меня вопрос по снятию оплаты за выслугу лет
Выход на пенсию по 1списку на АЭС
Людина не дожила 2 роки до виходу на пенсію, що буде з його відрахуваннями...
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram