ВЛК для обмежено придатного
Я військовозобов`язаний, заброньований, але статус "обмежено придатний", ВЛК було пройдене ще в 2003 році.
1)Як правильно треба зробити щоб проходити комісію ВЛК не в тцк, а в лікарні? І чи треба таки йти в тцк спочатку і брати письмове направлення для проходження в лікарні чи то направлення можна буде роздрукувати з Резерв?
2)Чи можливо є якісь особливі рекомендації як правильно оформити електронне направлення на проходження ВЛК через Резерв?
3)Які мають бути правильні мої дії якшо тцк на блок-посту захоче везти мене на влк?
4)Чи буде проблема для перебронювання на підприємстві якщо я буду мати не пройдене влк?
23.06.2026 15:02
Заявок: 4
46
Нова консультація
|
Відкрите питання